WPML Multilingual CMS 4.8.4 - en to nl translation catalogue (1360 entries)

en:  %s translation
nl: %s vertaling

en:  - (needs update)
nl:  - (moet worden bijgewerkt)

en:  See our %s to learn more.
nl:  Bekijk onze %s voor meer informatie.

en:  elements
nl:  elementen

en:  for
nl:  voor

en: %1$s (current locale: %2$s) - suggested locale(s): %3$s
nl: %1$s (huidige locale: %2$s) - voorgestelde locale(s): %3$s

en: %1$s Translation
nl: %1$s Vertaling

en: %1$s and %2$s
nl: %1$s en %2$s

en: %1$s is not translated. %2$sClick here to make this post type translatable.%3$s
nl: %1$s is niet vertaald. %2$sKlik hier om dit berichttype vertaalbaar te maken.%3$s

en: %1$s is translated via WPML. %2$sClick here to change translation options.%3$s
nl: %1$s wordt vertaald via WPML. %2$sKlik hier om vertaalopties te wijzigen.%3$s

en: %1$s jobs added to the Advanced Translation Editor.
nl: %1$s taken toegevoegd aan de Geavanceerde Vertaal-editor.

en: %1$s terms (in original language)
nl: %1$s termen (in originele taal)

en: %1$sLearn how to translate %2$s content manually%3$s %4$sAlternatively, to translate %5$s content using the Advanced Translation Editor, automatic translation, professional services, or by other users on your site %6$supgrade to WPML CMS account%7$s.
nl: %1$sLeer hoe u %2$s-inhoud handmatig kunt vertalen%3$s %4$sAls alternatief, om %5$s-inhoud te vertalen met behulp van de Geavanceerde Vertaal-editor, automatische vertaling, professionele diensten, of door andere gebruikers op uw site %6$supgrade naar WPML CMS-account%7$s.

en: %1$sLearn how to translate %2$s content%3$s
nl: %1$sLeer hoe u %2$s-inhoud kunt vertalen%3$s

en: %1$sMenu synchronization%2$s will sync the menu structure from the default language of %3$s to the secondary languages.
nl: %1$sMenu-synchronisatie%2$s zal de menustructuur synchroniseren van de standaardtaal van %3$s naar de secundaire talen.

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
nl: %1s kan niet automatisch feedback over de vertaling ontvangen. Log in op de website van %1s en meld deze problemen handmatig.

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d feedback was permanently deleted. | %d feedback were permanently deleted.
nl[0]: %d feedback werd permanent verwijderd.
nl[1]: %d feedbacks werden permanent verwijderd.

en: %d feedback was restored. | %d feedback were restored.
nl[0]: %d feedback werd hersteld.
nl[1]: %d feedbacks werden hersteld.

en: %d feedback was trashed. | %d feedback were trashed.
nl[0]: %d feedback werd naar de prullenbak verplaatst.
nl[1]: %d feedbacks werden naar de prullenbak verplaatst.

en: %d feedback was updated. | %d feedback were updated.
nl[0]: %d feedback werd bijgewerkt.
nl[1]: %d feedbacks werden bijgewerkt.

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d items remaining...
nl: %d items resterend...

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %s are currently hidden to visitors.
nl: %s zijn momenteel verborgen voor bezoekers.

en: %s is currently hidden to visitors.
nl: %s is momenteel verborgen voor bezoekers.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
nl: %s is gedefinieerd in je thema. De taalschakelaar kan alleen worden aangepast met behulp van de CSS van het thema.

en: %s orphan comments found.
nl: %s weescommentaren gevonden.

en: %s translation assigned to local translator
nl: %s vertaling toegewezen aan lokale vertaler

en: %s translation awaiting first available translator
nl: %s vertaling wacht op eerste beschikbare vertaler

en: %s: Waiting for automatic translation
nl: %s: Wachten op automatische vertaling

en: %sEnable automatic translation for drafts%s
nl: %sSchakel automatische vertaling in voor concepten%s

en: %sWarning:%s Edits you're about to make will be lost
nl: %sWaarschuwing:%s De aanpassingen die je gaat maken gaan verloren

en: (No title for this post yet)
nl: (Nog geen titel voor dit bericht)

en: (allowed: %s)
nl: (toegestaan: %s)

en: (missing title)
nl: (ontbrekende titel)

en: * Remember, your login name for %1$s is %2$s. If you need help with your password, use the password reset in the login page.
nl: * Onthoud dat uw inlognaam voor %1$s %2$s is. Als u hulp nodig heeft met uw wachtwoord, gebruik dan de wachtwoord reset op de inlogpagina.

en: * The clean task may take several minutes to complete.
nl: * Het opschonen kan enkele minuten duren.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
nl: * Je thema heeft een %s bestand, dat de standaardwaarden voor WPML instelt.

en: -- Please select --
nl: -- Selecteer alstublieft --

en: --None--
nl: --Geen--

en: --select--
nl: --selecteer--

en: ...and %d more translations.
nl: ...en %d meer vertalingen.

en: 1. Translate these strings:
nl: 1. Vertaal deze strings:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
nl: U werkt een gedupliceerde post bij.

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
nl: 2. Wanneer u klaar bent met vertalen, keer dan hier terug en voer de menusynchronisatie opnieuw uit. Dit zal de strings die u heeft vertaald gebruiken om de menu's bij te werken.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
nl: Om uw wijzigingen niet te verliezen, zal WPML deze post instellen om onafhankelijk te worden vertaald.

en: <i>%s</i> integration
nl: <i>%s</i> integratie

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>
    			 <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
nl: <p>Sommige taxonomietermen zijn niet gesynchroniseerd tussen talen. Dit betekent dat inhoud in sommige talen niet de juiste tags of categorieën zal hebben.</p>
    			 <p>Om de taxonomieën te synchroniseren, moet u elk van hen uit de volgende lijst doorlopen en op de knop “Taxonomiehiërarchie bijwerken” klikken.</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %1$s and above. To upgrade from version %2$s, first, download <a%3$s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
nl: <strong>WPML-melding:</strong> Upgrades naar deze versie worden alleen ondersteund vanaf versies %1$s en hoger. Om te upgraden vanaf versie %2$s, download eerst <a%3$s>2.0.4</a>, voer de DB-upgrade uit en ga dan naar deze versie.

en: A New Site Key Is Required
nl: Er is een nieuwe sitekeu nodig

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
nl: Een PHP-extensie heeft de bestandsupload gestopt. PHP biedt geen manier om vast te stellen welke extensie de bestandsupload heeft gestopt; het bekijken van de lijst met geladen extensies met phpinfo() kan helpen.

en: A different domain per language
nl: Een ander domein per taal

en: A page
nl: Een pagina

en: A user does not have a proper license to enable ATE.
nl: Een gebruiker heeft geen geldige licentie om ATE in te schakelen.

en: AJAX Error:
nl: AJAX Fout:

en: Above post
nl: Boven bericht

en: Accordion Item: Content
nl: Accordeonitem: Inhoud

en: Accordion Item: Label
nl: Accordeonitem: Label

en: Accordion: Content
nl: Accordeon: Inhoud

en: Accordion: Header
nl: Accordeon: Kop

en: Accordion: Title
nl: Accordeon: Titel

en: Action
nl: Actie

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate a translation service
nl: Activeer een vertaalservice

en: Activate a translation service that's not listed here
nl: Activeer een vertaalservice die hier niet vermeld staat

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating...
nl: Activeren...

en: Activation Key
nl: Activeringssleutel

en: Active
nl: Actief

en: Add %s
nl: %s toevoegen

en: Add / Remove languages
nl: Talen toevoegen / verwijderen

en: Add Language
nl: Taal toevoegen

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
nl: Voeg een door komma's gescheiden lijst toe van URL-argumenten die u wilt dat WPML doorgeeft bij het wisselen van taal.

en: Add a language switcher
nl: Voeg een taalschakelaar toe

en: Add a new language switcher to a menu
nl: Voeg een nieuwe taalschakelaar toe aan een menu

en: Add a new language switcher to a widget area
nl: Voeg een nieuwe taalschakelaar toe aan een widgetgebied

en: Add a note to the administrator
nl: Een opmerking toevoegen voor de beheerder

en: Add a note to the translator
nl: Een opmerking toevoegen voor de vertaler

en: Add menu translation:  %s
nl: Menuvertaling toevoegen: %s

en: Add new Translation Priority
nl: Nieuwe Vertaalprioriteit toevoegen

en: Add note for the translators
nl: Voeg notitie toe voor de vertalers

en: Add the following line:
nl: Voeg de volgende regel toe:

en: Add translation
nl: Voeg vertaling toe

en: Add translation to %s
nl: Voeg vertaling toe aan %s

en: Adding language failed.
nl: Toevoegen van taal is mislukt.

en: Adding translation for: %s.
nl: Vertaling toevoegen voor: %s.

en: Additional CSS
nl: Aanvullende CSS

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
nl: Voegt taalinformatie toe aan berichten en taxonomieën die deze informatie missen.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
nl: ID's aanpassen voor meertalige functionaliteit

en: Admin language
nl: Beheerderstaal

en: Admin replied
nl: Admin heeft geantwoord

en: Administrator for %s
nl: Beheerder voor %s

en: Advanced Translation Editor
nl: Geavanceerde Vertaaleditor

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Affected Taxonomies
nl: Beïnvloede taxonomieën

en: Alert Content: Alert
nl: Waarschuwingsinhoud: Waarschuwing

en: Alert: Description
nl: Waarschuwing: Beschrijving

en: Alert: Title
nl: Waarschuwing: Titel

en: All
nl: Alle

en: All Languages
nl: Alle talen

en: All Translation Priorities
nl: Alle Vertaalprioriteiten

en: All categories and tags will be translated if possible.
nl: Alle categorieën en tags zullen indien mogelijk worden vertaald.

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
nl: Alle taalschakelaars op uw site worden beïnvloed door de instellingen in deze sectie.

en: All languages
nl: Alle talen

en: All languages are currently displayed.
nl: Alle talen worden momenteel weergegeven.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
nl: Alle talen worden momenteel weergegeven. Kies wat te doen wanneer sitetalen verborgen zijn.

en: All term names updated
nl: Alle termnamen bijgewerkt

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
nl: Alle vertaalgegevens gaan verloren als u de gegevens van WPML reset. Ze kunnen later niet worden hersteld.

en: Allow translating the login and registration pages
nl: Sta het vertalen van de inlog- en registratiepagina's toe

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
nl: Maakt het mogelijk bestaande vertalingen te koppelen na het wijzigen van de definitie (naam) van aangepaste berichten

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
nl: Maakt het mogelijk om bestaande vertalingen te koppelen na het wijzigen van de definitie (naam) van aangepaste taxonomieën

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
nl: Altijd om feedback vragen (geen tijdslimiet voor feedback)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
nl: Bezoekers altijd doorverwijzen op basis van browsertaal (doorverwijzen naar startpagina als vertalingen ontbreken)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
nl: Een poging om de URL te openen die als hoofdpagina is opgegeven, is mislukt met de volgende fout:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
nl: Er is een e-mail verzonden naar %s om het probleem te melden. Controleer uw e-mail op feedback van hun kant.

en: Anchor Text: Primary Content
nl: Ankertekst: Primaire inhoud

en: Anchor Text: Secondary Content
nl: Ankertekst: Secundaire inhoud

en: Animated Headline: After text
nl: Geanimeerde Koptekst: Tekst erna

en: Animated Headline: Before text
nl: Geanimeerde Koptekst: Tekst ervoor

en: Animated Headline: Highlighted text
nl: Geanimeerde Koptekst: Gemarkeerde tekst

en: Animated Headline: Link URL
nl: Geanimeerde Koptekst: Link URL

en: Animated Headline: Rotating text
nl: Geanimeerde Koptekst: Roterende tekst

en: Any changes you make will be lost the next time you send this page for translation.
nl: Alle wijzigingen die je maakt gaan verloren zodra je deze pagina opnieuw voor vertaling verstuurt.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Apply to all users
nl: Toepassen op alle gebruikers

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Archive: Cards Read More Text
nl: Archief: Kaarten Lees meer tekst

en: Archive: Cards Separator
nl: Archief: Kaartscheidingsteken

en: Archive: Classic Read More Text
nl: Archief: Klassiek Lees meer tekst

en: Archive: Classic Separator
nl: Archief: Klassiek scheidingsteken

en: Archive: Next Label
nl: Archief: Volgend label

en: Archive: Nothing Found Message
nl: Archief: Niets gevonden bericht

en: Archive: Previous Label
nl: Archief: Vorig label

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
nl: Weet u zeker dat u deze taal wilt verwijderen?%sALLE gegevens die met deze taal zijn geassocieerd, worden GEWIST!

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
nl: Weet u zeker dat u alle vertaal- en taalgegevens wilt resetten? Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
nl: Weet je zeker dat je de standaardinstellingen wilt herstellen?

en: As early as possible
nl: Zo vroeg mogelijk

en: As this site uses Elementor, changes you make here might not be visible on the front-end. In this case, go to Elementor settings and clear its cache.
nl: Aangezien deze site Elementor gebruikt, zijn de wijzigingen die je hier aanbrengt mogelijk niet zichtbaar aan de voorkant. Ga in dit geval naar de Elementor-instellingen en wis de cache.

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
nl: Vraag om feedback over vertaalde inhoud die %1$s in de laatste %2$s %3$s

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Assign translation status to duplicated content
nl: Wijs vertaalstatus toe aan gedupliceerde inhoud

en: At your service
nl: Tot uw dienst

en: Audio: Embed Code
nl: Audio: Insluitcode

en: Authentication failed ( serviceId: %d )
nl: Authenticatie mislukt ( serviceId: %d )

en: Author: Archive Text
nl: Auteur: Archieftekst

en: Author: Archive URL
nl: Auteur: Archief-URL

en: Author: Bio
nl: Auteur: Bio

en: Author: Link
nl: Auteur: Link

en: Author: Name
nl: Auteur: Naam

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
nl: Automatisch in- en uitloggen van gebruikers op alle domeinen

en: Auto-generated title. Click to edit.
nl: Automatisch gegenereerde titel. Klik om te bewerken.

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic Translation
nl: Automatische vertaling

en: Automatic translation
nl: Automatische vertaling

en: Automatically clear the cache when strings are translated
nl: Wis de cache automatisch wanneer strings worden vertaald

en: Automatically detect best options for translating image texts (alt, caption, title)
nl: Detecteer automatisch de beste opties voor het vertalen van afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel)

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_textdomain'
nl: Automatisch het .mo-bestand van het thema laden met behulp van “load_textdomain”

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Stack Size
nl: Beschikbare stackgrootte

en: Average rating - %s
nl: Gemiddelde beoordeling - %s

en: Back
nl: Terug

en: Back to languages
nl: Terug naar talen

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Backwards compatibility
nl: Achterwaartse compatibiliteit

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
nl: Omdat encryptie niet wordt ondersteund op uw host, zullen de gegevens alleen een basale codering hebben met het base64-algoritme.

en: Before you can start sending content to translation, you need to complete a short setup.
nl: Voordat u kunt beginnen met het verzenden van inhoud voor vertaling, moet u een korte setup voltooien.

en: Below post
nl: Onderstaand bericht

en: Blockquote: Content
nl: Blockquote: Inhoud

en: Blockquote: Tweet button label
nl: Blockquote: Tweet knop label

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
nl: Blogberichten uit de standaardtaal van de site, of vertalingen wanneer deze bestaan

en: Blue
nl: Blauw

en: Border
nl: Rand

en: Breadcrumbs: Home Label Text
nl: Broodkruimels: Thuislabeltekst

en: Browser language redirect
nl: Doorverwijzing op basis van browsertaal

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
nl: Doorverwijzing op basis van browsertaal kan de indexering van uw site beïnvloeden

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Button: Link
nl: Knop: Link

en: Button: Link URL
nl: Knop: Link URL

en: Button: Text
nl: Knop: Tekst

en: Call to Action: Button link
nl: Call-to-Action: Knoplink

en: Call to Action: Button text
nl: Call-to-Action: Knoptekst

en: Call to Action: Heading
nl: Call-to-Action: Kop

en: Call to Action: Text
nl: Call-to-Action: Tekst

en: Call to action: button
nl: Call-to-action: knop

en: Call to action: description
nl: Call-to-action: beschrijving

en: Call to action: link
nl: Call-to-action: link

en: Call to action: ribbon title
nl: Call-to-action: lintentitel

en: Call to action: title
nl: Call-to-action: titel

en: Callout: Call to action text
nl: Callout: Call-to-action tekst

en: Callout: Heading
nl: Callout: Kop

en: Callout: Text
nl: Callout: Tekst

en: Can I have completely different designs for translations?
nl: Kan ik compleet verschillende ontwerpen hebben voor vertalingen?

en: Can I use my free automatic translation quota with the Classic Translation Editor?
nl: Kan ik mijn gratis automatische vertaalquotum gebruiken met de Klassieke Vertaaleditor?

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
nl: Kan geen duplicaat maken. Er is een vertaling in uitvoering.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot edit this item, because it is currently in the translation basket.
nl: Kan dit item niet bewerken, omdat het momenteel in de vertaalmand zit.

en: Canvas Content: Canvas
nl: Canvasinhoud: Canvas

en: Card: Anchor Link
nl: Kaart: Ankerlink

en: Card: Anchor Text Primary Content
nl: Kaart: Primaire ankertekst

en: Card: Anchor Text Secondary Content
nl: Kaart: Secundaire ankertekst

en: Card: Back Text Content
nl: Kaart: Tekst achterkant

en: Card: Front Text Content
nl: Kaart: Tekst voorkant

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change default language
nl: Standaardtaal wijzigen

en: Change language
nl: Wijzig taal

en: Change menu order for %s
nl: Menuvolgorde wijzigen voor %s

en: Check for orphan comments
nl: Controleer op weescommentaren

en: Check for updates
nl: Controleren op updates

en: Check status and get translations
nl: Controleer status en ontvang vertalingen

en: Checking...
nl: Controleren...

en: Choose
nl: Kies

en: Choose a menu
nl: Kies een menu

en: Choose a widget area
nl: Kies een widgetgebied

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
nl: Kies hoe te bepalen in welke taal bezoekers de inhoud zien

en: Choose if translations should be published when received. Note: If Publish is selected, the translation will only be published if the original document is published when the translation is received.
nl: Kies of vertalingen moeten worden gepubliceerd wanneer ze worden ontvangen. Opmerking: Als Publiceren is geselecteerd, wordt de vertaling alleen gepubliceerd als het originele document gepubliceerd is wanneer de vertaling wordt ontvangen.

en: Choose language:
nl: Kies taal:

en: Choose what to do when translating content with this field:
nl: Kies wat u wilt doen bij het vertalen van inhoud met dit veld:

en: Choose which menu to display your language switcher
nl: Kies in welk menu u uw taalschakelaar wilt weergeven

en: Choose which widget to display your language switcher
nl: Kies welke widget u wilt gebruiken om uw taalschakelaar weer te geven

en: Classic Translation Editor
nl: Klassieke Vertaaleditor

en: Clean orphan comments
nl: Weescommentaren opschonen

en: Clean up
nl: Opschonen

en: Clear all colors
nl: Alle kleuren wissen

en: Clear cache now
nl: Wis cache nu

en: Clear language information and repopulate languages
nl: Taalinformatie wissen en talen opnieuw vullen

en: Clear log
nl: Logboek wissen

en: Clear the cache in WPML
nl: Wis de cache in WPML

en: Close
nl: Sluiten

en: Close banner
nl: Banner sluiten

en: Color themes:
nl: Kleurthema's:

en: Communication error
nl: Communicatiefout

en: Communication:
nl: Communicatie:

en: Complete
nl: Voltooid

en: Complete the %s translation
nl: Voltooi de %s vertaling

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
nl: Voltooid: %1$d berichten zijn verwerkt voor “%2$s”.

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
nl: Configuratie voor compatibiliteit tussen je actieve plugins en thema wordt dagelijks automatisch bijgewerkt.

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure WPML
nl: WPML configureren

en: Connect this post?
nl: Dit bericht verbinden?

en: Connect with translations
nl: Verbinden met vertalingen

en: Contact Form: Button Text
nl: Contactformulier: Knoptekst

en: Contact Form: Checkbox Text
nl: Contactformulier: Checkbox Tekst

en: Contact Form: Email Field Placeholder
nl: Contactformulier: E-mailveld Placeholder

en: Contact Form: Name Field Placeholder
nl: Contactformulier: Naamveld Placeholder

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
nl: Contactformulier: Telefoonnummerveld Placeholder

en: Contact Form: Redirect Link
nl: Contactformulier: Doorverwijzingslink

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
nl: Contactformulier: Onderwerpveld Placeholder

en: Contact Form: Success Message
nl: Contactformulier: Succesbericht

en: Contact Form: Terms and Conditions
nl: Contactformulier: Algemene voorwaarden

en: Contact Form: Your Message Placeholder
nl: Contactformulier: Uw bericht Placeholder

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Area: Content
nl: Inhoudsgebied: Inhoud

en: Content Slider: Slide call to action link
nl: Inhoud Slider: Slide call-to-action link

en: Content Slider: Slide call to action text
nl: Inhoud Slider: Slide call-to-action tekst

en: Content Slider: Slide content
nl: Inhoud Slider: Slide inhoud

en: Content Slider: Slide heading
nl: Inhoud Slider: Slide kop

en: Copied From the Original
nl: Gekopieerd van het origineel

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy content from %s
nl: Inhoud kopiëren van %s

en: Copy from original
nl: Kopieer van origineel

en: Copy from original to translation
nl: Kopiëren van origineel naar vertaling

en: Copy once
nl: Eenmalig kopiëren

en: Copy publishing date to translations
nl: Kopieer publicatiedatum naar vertalingen

en: Copy taxonomy to translations
nl: Kopieer taxonomie naar vertalingen

en: Copy to all languages
nl: Kopieer naar alle talen

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
nl: Corrigeer de berichttypetoewijzing voor vertalingen van aangepaste berichttypen in geval er iets is misgegaan.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
nl: Corrigeer het aantal termen in geval er iets is misgegaan met vertaalde inhoud.

en: Corrected by:
nl: Gecorrigeerd door:

en: Could not fetch the status from %s.
nl: Kon de status niet ophalen van %s.

en: Could not send the report to %s.
nl: Kon het rapport niet verzenden naar %s.

en: Counter: Number Prefix
nl: Teller: Nummervoorvoegsel

en: Counter: Number Suffix
nl: Teller: Nummerachtervoegsel

en: Counter: Prefix
nl: Teller: Voorvoegsel

en: Counter: Starting number
nl: Teller: Startnummer

en: Counter: Suffix
nl: Teller: Achtervoegsel

en: Counter: Title
nl: Teller: Titel

en: Create duplicate
nl: Duplicaat maken

en: Create root page.
nl: Hoofdpagina maken.

en: Creating new tables...
nl: Nieuwe tabellen worden aangemaakt...

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Current language background color
nl: Huidige taal achtergrondkleur

en: Current language font color
nl: Huidige taal letterkleur

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom flag
nl: Aangepaste vlag

en: Custom language switchers
nl: Aangepaste taalschakelaars

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
nl: wPML-schakelaars invoegen op aangepaste locaties

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
nl: Meer opties nodig? Bekijk hoe je %s kunt.

en: Custom taxonomies
nl: Aangepaste taxonomieën

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Customize the language switcher
nl: Pas de taalschakelaar aan

en: Data saved
nl: Gegevens opgeslagen

en: Date
nl: Datum

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate WPML Page Builders
nl: Deactiveer WPML Page Builders

en: Debug information
nl: Debug informatie

en: Default admin language (currently %s)
nl: Standaard beheertaal (momenteel %s)

en: Default admin language:
nl: Standaard beheertaal:

en: Default flag format
nl: Standaard vlagformaat

en: Default language (currently %s)
nl: Standaardtaal (momenteel %s)

en: Default locale
nl: Standaardlocatie

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Delete language switcher
nl: Verwijder taalschakelaar

en: Delete permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Deleted comments:
nl: Verwijderde opmerkingen:

en: Description
nl: Beschrijving

en: Detailed error log
nl: Gedetailleerd foutenlogboek

en: Different languages in directories
nl: Verschillende talen in mappen

en: Disable browser language redirect
nl: Browser taalomleiding uitschakelen

en: Disable cache for language switcher templates
nl: Cache voor taalschakelaar sjablonen uitschakelen

en: Disable this feature
nl: Deze functie uitschakelen

en: Dismiss
nl: Sluiten

en: Dismiss this notice.
nl: Sluit deze melding.

en: Display Flag
nl: Vlag Weergeven

en: Display alternative languages in the HEAD section.
nl: Toon alternatieve talen in de HEAD-sectie.

en: Display hidden languages
nl: Toon verborgen talen

en: Display mode for blog posts has changed
nl: Weergavemodus voor blogberichten is gewijzigd

en: Display on language:
nl: Weergeven in taal:

en: Divider: Text
nl: Scheidingslijn: Tekst

en: Do not make '%s' translatable
nl: Maak “%s” niet vertaalbaar

en: Do not publish the post translations
nl: Publiceer de berichtvertalingen niet

en: Do not show it
nl: Niet tonen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Do you really want to remove this item?
nl: Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen?

en: Do you want the WordPress admin to be in a different language?
nl: Wilt u dat de WordPress-beheeromgeving in een andere taal is?

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: Don't show this warning again
nl: Toon deze waarschuwing niet meer

en: Don't show translated taxonomies in Translation Editor
nl: Toon geen vertaalde taxonomieën in Translation Editor

en: Don't translate
nl: Niet vertalen

en: Done
nl: Klaar

en: Done!
nl: Klaar!

en: Done.
nl: Klaar.

en: Download
nl: Downloaden

en: Drag and drop the languages to change their order
nl: Sleep en verplaats de talen om hun volgorde te wijzigen

en: Dropdown
nl: Uitklapmenu

en: Dropdown Content: Dropdown
nl: Dropdowninhoud: Dropdown

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate featured image from original
nl: Uitgelichte afbeelding dupliceren van origineel

en: Duplicate featured image to translations
nl: Uitgelichte afbeelding dupliceren naar vertalingen

en: Duplicate image texts (alt, caption, title) for all feature images to all languages
nl: Dupliceer afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel) voor alle uitgelichte afbeeldingen naar alle talen

en: Duplicate of default language
nl: Duplicaat van standaardtaal

en: Duplicate texts (alt, caption, title) for all media to all languages
nl: Dupliceer teksten (alt, bijschrift, titel) voor alle media naar alle talen

en: Duplicate uploaded media from original
nl: Geüploade media dupliceren van origineel

en: Duplicate uploaded media to translations
nl: Geüploade media dupliceren naar vertalingen

en: Duplicating content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl: Inhoud dupliceren: nog %d te gaan. Blijf hier tot het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Duplicating content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl: Inhoud dupliceren: 0 over. Blijf hier tot het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Duplicating featured content: %d left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl: Gekenmerkte inhoud dupliceren: nog %d te gaan. Blijf hier tot het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: Duplicating featured content: 0 left. Stay here until complete. May take a few minutes.
nl: Gekenmerkte inhoud dupliceren: 0 over. Blijf hier tot het voltooid is. Dit kan enkele minuten duren.

en: E-mail sent to translation service
nl: E-mail verzonden naar vertaaldienst

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
nl: Elke gebruiker kan de beheertaal kiezen. U kunt uw taalvoorkeuren bewerken door uw <a href="%s">profielpagina</a> te bezoeken.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Anyway (Not Recommended)
nl: Toch bewerken (Niet aanbevolen)

en: Edit Footer Language Switcher
nl: Bewerk voettekst taalkiezer

en: Edit Languages
nl: Talen bewerken

en: Edit Menu Language Switcher
nl: Bewerk Menu Taalschakelaar

en: Edit Post Translations Language Switcher
nl: Bewerk postvertalingen Taalschakelaar

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
nl: Bewerk Shortcode Acties Taalschakelaar

en: Edit Translation Priority
nl: Bewerk Vertaalprioriteit

en: Edit Widget Area Language Switcher
nl: Bewerk widgetgebied taalkiezer

en: Edit feedback
nl: Feedback bewerken

en: Edit in Advanced Translation Editor
nl: Bewerken in geavanceerde vertaaleditor

en: Edit language switcher
nl: Bewerk taalschakelaar

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
nl: Talen bewerken

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
nl: Met deze tabel kunt u talen voor uw site bewerken. Elke rij vertegenwoordigt een taal.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
nl: Voor elke taal moet u de volgende informatie invoeren:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
nl: een unieke waarde die de taal identificeert. Eenmaal ingevoerd kan de taalcode niet worden gewijzigd.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
nl: Vertalingen:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
nl: de manier waarop de taalnaam in verschillende talen wordt weergegeven.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
nl: Vlag:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using flags</a>.
nl: de vlag die naast de taal wordt weergegeven (optioneel). U kunt uw eigen vlag uploaden of een van WPML's ingebouwde vlagafbeeldingen gebruiken. Lees meer over <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">het gebruik van vlaggen</a>.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
nl: Standaard locale:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: This determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
nl: Dit bepaalt de localewaarde voor deze taal. U moet de naam van het WordPress-localisatiebestand controleren om dit correct in te stellen.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
nl: URL's coderen:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
nl: ja/nee, bepaalt of URL's in deze taal worden gecodeerd of ASCII-tekens gebruiken (laat “nee” staan als u niet zeker bent).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
nl: de code die Google verwacht voor deze taal. De hreflang moet ten minste de taalcode bevatten (meestal bestaande uit twee letters), of, als u het land/regio wilt specificeren, moet het dezelfde informatie zijn als de localenaam, maar in een iets ander formaat. Als de locale voor Canadees Frans fr_CA is, zou de bijbehorende hreflang fr-ca zijn. Gebruik in plaats van een underscore een streepje (-) en alle letters moeten kleine letters zijn.

[ctx: Edit languages page: subtitle #7]
en: Language mapping:
nl: Taaltoewijzing:

[ctx: Edit languages page: subtitle #7, description]
en: To use automatic translation with a custom or country-specific language, you must map it to a supported language. Read more about <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">using automatic translation with custom languages</a>.
nl: Om automatische vertaling te gebruiken met een aangepaste of landspecifieke taal, moet u deze toewijzen aan een ondersteunde taal. Lees meer over <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">het gebruik van automatische vertaling met aangepaste talen</a>.

en: Edit note for the translators
nl: Bewerk notitie voor de vertalers

en: Edit root page.
nl: Hoofdpagina bewerken.

en: Edit the %s translation
nl: Bewerk de %s vertaling

en: Edit this page to add translations
nl: Bewerk deze pagina om vertalingen toe te voegen

en: Edit to change the domain for the language
nl: Bewerk om het domein voor de taal te wijzigen

en: Edit translation
nl: Vertaling bewerken

en: Editing language:
nl: Bewerkingstaal:

en: Elements to include in the language switcher.
nl: Elementen om op te nemen in de taalschakelaar.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Translation Feedback
nl: Vertaalfeedback inschakelen

en: Enable Translation Feedback module
nl: Vertaalfeedback-module inschakelen

en: Enable cache for language switcher templates
nl: Cache voor taalschakelaar sjablonen inschakelen

en: Enable it now
nl: Nu inschakelen

en: Enable the <strong>Use directory for default language</strong> option to show the same starting page to all visitors, regardless of language. This requires you to set up a root page.
nl: Schakel de optie <strong>Map gebruiken voor standaardtaal</strong> in om dezelfde startpagina aan alle bezoekers te tonen, ongeacht de taal. Hiervoor moet je een hoofdpagina instellen.

en: Enable this option to translate image texts (alt, caption, title) for images connected to Media Library. Such images reuse the same texts across all posts and pages. This setting is required for page builders like Elementor and Divi.
nl: Schakel deze optie in om afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel) te vertalen voor afbeeldingen die verbonden zijn met de mediabibliotheek. Dergelijke afbeeldingen hergebruiken dezelfde teksten in alle berichten en pagina's. Deze instelling is vereist voor pagebuilders zoals Elementor en Divi.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Encode URLs
nl: URL's coderen

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
nl: Voer CSS in om aan de pagina toe te voegen. Dit is handig wanneer u opmaak aan de taalschakelaar wilt toevoegen zonder het CSS-bestand op de server te hoeven bewerken.

en: Enter textdomain:
nl: Voer tekstdomein in:

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
nl: Voer de titel van de widget in of laat leeg voor geen titel.

en: Enter your %s authentication details
nl: Voer uw %s authenticatiegegevens in

en: Enter your service activation details below.
nl: Voer hieronder uw serviceactiveringsgegevens in.

en: Enter your site key here
nl: Voer hier je sitekeu in

en: Error
nl: Fout

en: Error Server
nl: Serverfout

en: Error adding flag.
nl: Fout bij het toevoegen van vlag.

en: Error adding native name.
nl: Fout bij het toevoegen van de oorspronkelijke naam.

en: Error adding translation %1$s for %2$s.
nl: Fout bij het toevoegen van vertaling %1$s voor %2$s.

en: Error uploading flag file.
nl: Fout bij het uploaden van vlagbestand.

en: Error! Reload the page and try again.
nl: Fout! Laad de pagina opnieuw en probeer het nogmaals.

en: Error: Language not found.
nl: Fout: Taal niet gevonden.

en: Error: No custom field
nl: Fout: Geen aangepast veld

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
nl: Fout: Activeer de WPML Translation Management plugin

en: Error: Please provide translation action
nl: Fout: Geef vertaalactie op

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
nl: Fout: Er is iets mis met de veldwaarde. Vertaalvoorkeuren kunnen niet worden ingesteld.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
nl: Fout: Dit is een ingebouwde taal. U kunt deze niet verwijderen.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
nl: Fout: WPML Translation Management plugin niet geïnitialiseerd

en: Error: data not saved
nl: Fout: gegevens niet opgeslagen

en: Existing content
nl: Bestaande inhoud

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Expiration date for Translation Feedback module:
nl: Vervaldatum voor Vertaalfeedback-module:

en: F j, Y
nl: J F Y

en: Failed to select translation service  ( serviceId: %d )
nl: Selecteren van vertaalservice mislukt ( serviceId: %d )

en: Failed to select translation service ( serviceId: %d )
nl: Selecteren van vertaalservice mislukt ( serviceId: %d )

en: Failed to update the feedback.
nl: Bijwerken van de feedback is mislukt.

en: Failed to write file to disk.
nl: Kan bestand niet naar schijf schrijven.

en: Feedback list navigation
nl: Navigatie feedbacklijst

en: File extension not allowed.
nl: Bestandsextensie niet toegestaan.

en: Finalizing upgrade...
nl: Upgrade afronden...

en: Find how you can update PHP.
nl: Ontdek hoe je PHP kunt updaten.

en: First available translator
nl: Eerste beschikbare vertaler

en: First menu item
nl: Eerste menu-item

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Fix WPML Translation Jobs "tp_id" field
nl: Fix WPML Vertaalopdrachten “tp_id” veld

en: Fix WPML tables collation
nl: Repareer WPML-tabellen collatie

en: Fix element_type collation
nl: Repareer element_type collatie

en: Fix now
nl: Nu oplossen

en: Fix post type assignment for translations
nl: Berichttypetoewijzing voor vertalingen herstellen

en: Fix terms count
nl: Termenaantal corrigeren

en: Fixes the "tp_id" field of WPML ranslation jobs and set the status to "in progress" (it requires manual action to re-sync translation status + download translations). It accepts comma separated values of translation job IDs (rid).
nl: Repareert het “tp_id” veld van WPML vertaalopdrachten en stelt de status in op “in uitvoering” (het vereist handmatige actie om de vertaalstatus opnieuw te synchroniseren + vertalingen te downloaden). Het accepteert komma-gescheiden waarden van vertaalopdracht-ID's (rid).

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
nl: Repareert de collatie van WPML-tabellen om overeen te komen met de collatie van standaard WP-tabellen.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
nl: Repareert de collatie van de element_type kolom in icl_translations voor het geval deze instelling is gewijzigd voor je berichten.post_type kolom.

en: Flag
nl: Vlag

en: Flag for %s
nl: Vlag voor %s

en: Flip Box: Button link
nl: Flip Box: Knoplink

en: Flip Box: Button text
nl: Flip Box: Knoptekst

en: Flip Box: Description text side A
nl: Flip Box: Beschrijvingstekst zijde A

en: Flip Box: Description text side B
nl: Flip Box: Beschrijvingstekst zijde B

en: Flip Box: Title text side A
nl: Flip Box: Titeltekst zijde A

en: Flip Box: Title text side B
nl: Flip Box: Titeltekst zijde B

en: Footer
nl: Voettekst

en: Footer language switcher
nl: Voettekst taalkiezer

en: For "%s"
nl: Voor “%s”

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
nl: Voor geavanceerde toegang of om WPML volledig te verwijderen en alle taalinformatie te wissen, gebruik de %sprobleemoplossing%s pagina.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
nl: Voor het ophalen van debug-informatie indien gevraagd door een ondersteuningsmedewerker, gebruik de %sdebug-informatie%s pagina.

en: Galleries: All Label
nl: Galerijen: Alle label

en: Galleries: Gallery Title
nl: Galerijen: Galerijtetitel

en: Galleries: Gallery custom link
nl: Galerijen: Galerij aangepaste link

en: Get a key for this site
nl: Verkrijg een keu voor deze site

en: Getting started guide
nl: Handleiding om te beginnen

en: Glossary Support
nl: Ondersteuning voor woordenlijsten

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Go to WPML Network settings.
nl: Ga naar WPML-netwerkinstellingen.

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to your %s to choose your admin language.
nl: Ga naar uw %s om uw beheertaal te kiezen.

en: Good news! Your site has no orphan comments.
nl: Goed nieuws! Uw site heeft geen weescommentaren.

en: Got it
nl: Begrepen

en: Gray
nl: Grijs

en: Great! All WPML requirements are now met. Your site is ready to use WPML.
nl: Geweldig! Aan alle WPML-vereisten is nu voldaan. Je site is klaar om WPML te gebruiken.

en: Group does not exist.
nl: Groep bestaat niet.

en: HTML file
nl: HTML-bestand

en: Heading: Link
nl: Kop: Link

en: Heading: Link URL
nl: Kop: Link URL

en: Heading: Title
nl: Kop: Titel

en: Headline Content: Headline
nl: Kopinhoud: Kop

en: Height
nl: Hoogte

en: Hidden languages:
nl: Verborgen talen:

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide language switchers on the root page
nl: Taalschakelaars verbergen op de hoofdpagina

en: Hide languages
nl: Talen verbergen

en: Hide system fields
nl: Verberg systeemvelden

en: Hide this notice.
nl: Verberg deze melding.

en: Hierarchy Synchronization
nl: Hiërarchie Synchronisatie

en: How to fix
nl: Hoe te repareren

en: How to handle Media Library texts (alt, caption, title)
nl: Hoe om te gaan met teksten in de mediabibliotheek (alt, bijschrift, titel)

en: How to handle languages without translation
nl: Hoe om te gaan met talen zonder vertaling

en: How to translate Block editor content
nl: Hoe Block editor inhoud te vertalen

en: I am about to reset all translation and language data.
nl: Ik sta op het punt om alle vertaal- en taalgegevens te resetten.

en: I can see a lot of language errors
nl: Ik zie veel taalfouten

en: I can't understand anything
nl: Ik begrijp er niets van

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
nl: Ik voeg het handmatig toe (%1$sinstructies%2$s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
nl: Ik zal de cache handmatig wissen na het vertalen van strings

en: Icon Box: Description text
nl: Icoon Box: Beschrijvingstekst

en: Icon Box: Link
nl: Icoon Box: Link

en: Icon Box: Title text
nl: Icoon Box: Titeltekst

en: Icon List: Link URL
nl: Pictogramlijst: Link URL

en: Icon List: Text
nl: Pictogramlijst: Tekst

en: Icon link
nl: Icoon link

en: Icon style:
nl: Icoon stijl:

en: Icon: Link
nl: Icoon: Link

en: Icon: Text
nl: Icoon: Tekst

en: If the problem continues, contact <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML support</a> for assistance.
nl: Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%s">WPML-ondersteuning</a> voor hulp.

en: If you are a human, do not fill in this field.
nl: Als u een mens bent, vul dit veld dan niet in.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
nl: Als u de Geavanceerde Vertaal Editor gebruikt, verliest u de vertalingen die in uitvoering zijn, evenals het bestaande vertaalgeheugen en de woordenlijst. U verliest ook toegang tot aankopen, facturen en geschiedenis gerelateerd aan uw werk met de Geavanceerde Vertaal Editor.

en: If you don't plan to activate this language again, you can delete the associated content from your database.
nl: Als je niet van plan bent deze taal opnieuw te activeren, kun je de bijbehorende inhoud uit je database verwijderen.

en: Image Box: Description text
nl: Afbeelding Box: Beschrijvingstekst

en: Image Box: Link
nl: Afbeelding Box: Link

en: Image Box: Title text
nl: Afbeelding Box: Titeltekst

en: In basket
nl: In mandje

en: In progress
nl: In behandeling

en: In progress - needs retry
nl: In uitvoering - moet opnieuw worden geprobeerd

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
nl: In deze versie van WPML kunt u uw taxonomietermen dezelfde naam geven in meerdere talen. U moet %d taxonomietermen op uw website bijwerken, zodat ze dezelfde naam weergeven zonder taalaanduidingen.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Includes
nl: Bevat

en: Initializing AMS credentials.
nl: AMS-inloggegevens initialiseren.

en: Install
nl: Installeren

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
nl: Schakel het nu in

en: Invalid Request
nl: Ongeldige aanvraag

en: Invalid character in language code.
nl: Ongeldig teken in taalcode.

en: Invalid language code
nl: Ongeldige taalcode

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

en: Invalid request!
nl: Ongeldig verzoek!

en: Issue tracking in %s
nl: Probleemopvolging in %s

en: Issues with translations
nl: Problemen met vertalingen

en: It could be improved
nl: Het kan verbeterd worden

en: It is OK
nl: Het is oké

en: It is not possible to use Divi's backend builder to edit a post in a different language than your domain. Please use Divi's frontend builder to edit this post or %1$s switch to the correct domain %2$s to use the backend builder.
nl: Het is niet mogelijk om Divi's backend builder te gebruiken om een bericht in een andere taal dan uw domein te bewerken. Gebruik Divi's frontend builder om dit bericht te bewerken of %1$s schakel over naar het juiste domein %2$s om de backend builder te gebruiken.

en: It is perfect!
nl: Het is perfect!

en: It looks like languages per directories will not function.
nl: Het lijkt erop dat talen per directory niet zullen functioneren.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
nl: Het lijkt erop dat de %1$s extensie, die vereist is door WPML, niet is geïnstalleerd. Raadpleeg deze link om te weten hoe je deze extensie kunt installeren: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
nl: Item kan niet worden toegevoegd (bovenliggend element niet vertaald)

en: Item changed position
nl: Item heeft positie gewijzigd

en: Item will be added
nl: Item wordt toegevoegd

en: Item will be copied
nl: Item wordt gekopieerd

en: Item will be removed
nl: Item wordt verwijderd

en: Label translation
nl: Label vertaling

en: Language
nl: Taal

en: Language Flag
nl: Taalvlag

en: Language Switcher
nl: Taalschakelaar

en: Language URL format
nl: Taal-URL-formaat

en: Language filtering for AJAX operations
nl: Taalfiltering voor AJAX-operaties

en: Language mapping
nl: Taaltoewijzing

en: Language menu items style:
nl: Stijl van taal menu-items:

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Language name added as a parameter
nl: Taalnaam toegevoegd als parameter

en: Language name in current language
nl: Taalnaam in huidige taal

en: Language of this %s
nl: Taal van deze %s

en: Language section
nl: Taalsectie

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
nl: Taalsuffixen zijn verwijderd van de geselecteerde termen.

en: Language switcher colors
nl: Taalschakelaar kleuren

en: Language switcher options
nl: Taalschakelaaropties

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
nl: Actie

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
nl: Acties

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
nl: Positie

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Language switcher style:
nl: Stijl van de taalschakelaar:

en: Language switcher type
nl: Type taalwisselaar

en: Languages
nl: Talen

en: Last Update Time could not be determined
nl: Laatste updatetijd kon niet worden bepaald

en: Last checked on %s
nl: Laatst gecontroleerd op %s

en: Last menu item
nl: Laatste menu-item

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Later in the head section (priority %d)
nl: Later in de head-sectie (prioriteit %d)

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Learn more about media translation
nl: Meer informatie over mediavertaling

en: Learn more about passing data between domains
nl: Meer informatie over het doorgeven van gegevens tussen domeinen

en: Learn more about the required server settings.
nl: Lees meer over de vereiste serverinstellingen.

en: Learn more about translating media with WPML
nl: Meer informatie over het vertalen van media met WPML

en: Learn more about translation feedback
nl: Meer informatie over vertaalfeedback

en: Leave the text box to auto-save
nl: Verlaat het tekstvak om automatisch op te slaan

en: Legacy
nl: Verouderd

en: Legend:
nl: Legenda:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
nl: Laten we het voor u laten werken. Neem contact op met %1sWPML support%2s en geef hen de volgende foutdetails:

en: Link to home of language for missing translations
nl: Link naar homepage van taal voor ontbrekende vertalingen

en: Links to translation of posts
nl: Links naar vertaling van berichten

en: List of languages
nl: Lijst met talen

en: Loading
nl: Laden

en: Loading ...
nl: Laden ...

en: Loading Language Data for {post_name}
nl: Taalgegevens laden voor {post_name}

en: Localization options
nl: Localisatie-opties

en: Login Page:
nl: Inlogpagina:

en: Login and registration pages
nl: Inlog- en registratiepagina's

en: Login: Button text
nl: Inloggen: Knoptekst

en: Login: Password label
nl: Inloggen: Wachtwoordlabel

en: Login: Password placeholder
nl: Inloggen: Wachtwoord placeholder

en: Login: User label
nl: Inloggen: Gebruikerslabel

en: Login: User placeholder
nl: Inloggen: Gebruiker placeholder

en: Looking to import your multilingual content? Install %s in both your original and new site for the easiest way to export and import your content.
nl: Wilt u uw meertalige inhoud importeren? Installeer %s op zowel uw originele als nieuwe site voor de gemakkelijkste manier om uw inhoud te exporteren en importeren.

en: Looking to import your multilingual shop? With %1$s and %2$s in both your original and new site, you can export and import your translations automatically.
nl: Wilt u uw meertalige winkel importeren? Met %1$s en %2$s op zowel uw originele als nieuwe site kunt u uw vertalingen automatisch exporteren en importeren.

en: Main Page (no parent)
nl: Hoofdpagina (geen bovenliggend element)

en: Make %s the original language for this %s
nl: Maak %s de originele taal voor deze %s

en: Make '%s' appear as translated
nl: Laat “%s” verschijnen als vertaald

en: Make '%s' translatable
nl: Maak “%s” vertaalbaar

en: Make themes work multilingual
nl: Thema's meertalig laten werken

en: Manage Languages
nl: Talen beheren

en: Manage Navigation
nl: Navigatie beheren

en: Manage Sticky Links
nl: Sticky Links beheren

en: Manage String Translation
nl: Stringvertaling beheren

en: Manage Support
nl: Ondersteuning beheren

en: Manage Taxonomy Translation
nl: Taxonomievertaling beheren

en: Manage Theme and Plugin localization
nl: Thema- en plugin-lokalisatie beheren

en: Manage Translation Analytics
nl: Vertaalanalyse beheren

en: Manage Translation Management
nl: Vertalingsbeheer beheren

en: Manage Troubleshooting
nl: Probleemoplossing beheren

en: Manage WPML Menus Sync
nl: WPML Menu's Synchronisatie beheren

en: Manage WooCommerce Multilingual
nl: WooCommerce Multilingual beheren

en: Manage translation of media
nl: Beheer vertaling van media

en: Map: Address
nl: Kaart: Adres

en: Margin
nl: Marge

en: Mark as fixed
nl: Markeren als opgelost

en: Mark as new
nl: Markeren als nieuw

en: Max execution time
nl: Maximale uitvoeringstijd

en: Max input vars
nl: Maximale invoervariabelen

en: Media Translation
nl: Mediavertaling

en: Media Translation Documentation
nl: Mediavertaling Documentatie

en: Media attachments
nl: Media-bijlagen

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Memory usage
nl: Geheugengebruik

en: Menu Anchor
nl: Menu-anker

en: Menu Option: auto_add
nl: Menu-optie: auto_add

en: Menu Options will be updated
nl: Menu-opties worden bijgewerkt

en: Menu language switcher
nl: Menu taalschakelaar

en: Menu translation in %s
nl: Menuvertaling in %s

en: Menu(s) syncing complete.
nl: Menu('s) synchronisatie voltooid.

en: Messages and notifications
nl: Berichten en meldingen

en: Migrating your multilingual shop? With %s you can transfer your translated content to a new site, including cross-sells, up-sells, and product attributes.
nl: Uw meertalige winkel migreren? Met %s kunt u uw vertaalde inhoud naar een nieuwe site overbrengen, inclusief cross-sells, up-sells en productattributen.

en: Migrating your multilingual site? Install %s for the simplest way to export your translated content and import it on your new site.
nl: Uw meertalige site migreren? Installeer %s voor de eenvoudigste manier om uw vertaalde inhoud te exporteren en te importeren op uw nieuwe site.

en: Missing a temporary folder.
nl: Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: Missing key "%s".
nl: Ontbrekende sleutel “%s”.

en: Missing post ID
nl: Ontbrekende post-ID

en: Missing step
nl: Ontbrekende stap

en: Modal Content: Modal
nl: Modale inhoud: Modaal

en: Move to trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Multilingual Content Setup
nl: Meertalige inhoud instellen

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
nl: Meertalig WordPress

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
nl: met WPML

en: Multiple options
nl: Meerdere opties

en: Name
nl: Naam

en: Native language name
nl: Taal in eigen taal

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Needs review
nl: Heeft review nodig

en: Needs update
nl: Moet worden bijgewerkt

en: Network settings
nl: Netwerkinstellingen

en: Never show this
nl: Toon dit nooit meer

en: New
nl: Nieuw

en: New Menu Language Switcher
nl: Nieuwe Menu Taalschakelaar

en: New Translation Priority Name
nl: Nieuwe Vertaalprioriteit Naam

en: New Widget Area language switcher
nl: Nieuwe widgetgebied taalkiezer

en: New content
nl: Nieuwe inhoud

en: New in WPML 4.8 - Automatic image and media detection
nl: Nieuw in WPML 4.8 - Automatische afbeeldings- en mediadetectie

en: New translations detected. Scan your content to update internal links so they point to the correct translated pages and posts.
nl: Nieuwe vertalingen gedetecteerd. Scan je inhoud om interne links bij te werken zodat ze naar de juiste vertaalde pagina's en berichten verwijzen.

en: Next
nl: Volgende

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: No
nl: Nee

en: No %1$s found.
nl: Geen %1$s gevonden.

en: No Batch
nl: Geen batch

en: No Translation requests selected.
nl: Geen vertaalverzoeken geselecteerd.

en: No errors were found in the assignment of post types.
nl: Er zijn geen fouten gevonden in de toewijzing van posttypes.

en: No feedback found.
nl: Geen feedback gevonden.

en: No file was uploaded.
nl: Er is geen bestand geüpload.

en: No menus found
nl: Geen menu's gevonden

en: No posts found
nl: Geen berichten gevonden

en: No such post for ID = %d
nl: Geen bericht gevonden voor ID = %d

en: No translator available for this language pair.
nl: Geen vertaler beschikbaar voor dit talenpaar.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
nl: Geen zorgen, de volledige functionaliteit is behouden in WPML String Translation.

en: No. Automatic translation is only available via WPML’s Advanced Translator Editor, so you can only use your free quota using it.
nl: Nee. Automatische vertaling is alleen beschikbaar via WPML's Geavanceerde Vertaaleditor, dus u kunt uw gratis quotum alleen daarmee gebruiken.

en: Normal
nl: Normaal

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not needed
nl: Niet nodig

en: Not translatable
nl: Niet vertaalbaar

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Not valid
nl: Niet geldig

en: Note for the translators
nl: Notitie voor de vertalers

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
nl: Opmerking: Aangepaste taxonomieën en aangepaste velden worden gedeeld tussen verschillende posttypes.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
nl: Opmerking: WPML moet geactiveerd zijn op de primaire site of moet netwerkbreed geactiveerd zijn.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
nl: Opmerking: als u de aangepaste berichtdeclaratie heeft bewerkt, moet u mogelijk WPML opnieuw configureren om het als vertaalbaar te markeren.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
nl: Opmerking: als u de aangepaste taxonomie-declaratie hebt bewerkt, moet u WPML mogelijk opnieuw configureren om deze als vertaalbaar te markeren.

en: Nothing Sync
nl: Niets synchroniseren

en: Nothing to configure.
nl: Niets te configureren.

en: Nothing to sync.
nl: Niets te synchroniseren.

en: Notice does not exist.
nl: Melding bestaat niet.

en: Notice does not exists.
nl: Melding bestaat niet.

en: Number Counter: Number Prefix
nl: Nummer Teller: Nummer Voorvoegsel

en: Number Counter: Number Suffix
nl: Nummer Teller: Nummer Achtervoegsel

en: Number Counter: Text after number
nl: Nummer Teller: Tekst na nummer

en: Number Counter: Text before number
nl: Nummer Teller: Tekst voor nummer

en: OFF
nl: UIT

en: ON
nl: AAN

en: Old Name
nl: Oude naam

en: One more step before you can translate on %s
nl: Nog één stap voordat je kunt vertalen op %s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
nl: Alleen vertaalde blogberichten (toon nooit berichten uit de standaardtaal in vertaalde talen)

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
nl: WooCommerce Multilingual bedienen. Alles op WCML behalve het instellingentabblad.

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order of languages
nl: Volgorde van talen

en: Original language
nl: Originele taal

en: Original post:
nl: Origineel bericht:

en: Original term
nl: Originele term

en: Original:
nl: Origineel:

en: Other language background color
nl: Andere taal achtergrondkleur

en: Other language font color
nl: Andere taal letterkleur

en: Overwrite existing translations
nl: Bestaande vertalingen overschrijven

en: Overwrite with %s content.
nl: Overschrijf met %s inhoud.

en: PHP %1$s and above are recommended.
nl: PHP %1$s en hoger worden aanbevolen.

en: Padding
nl: Opvulling

en: Page builders options
nl: Opties voor paginabouwers

en: Pass arguments via GET (the url)
nl: Argumenten doorgeven via GET (de url)

en: Pass arguments via POST
nl: Argumenten doorgeven via POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
nl: Sessieargumenten doorgeven tussen domeinen via de taalschakelaar

en: Photo: Link
nl: Foto: Link

en: Please contact your translation service and ask them to provide you with this information.
nl: Neem contact op met uw vertaalservice en vraag hen om deze informatie te verstrekken.

en: Please enter a path – <strong>absolute</strong> or <strong>relative</strong> – to the WordPress installation folder
nl: Voer een pad in - <strong>absoluut</strong> of <strong>relatief</strong> - naar de WordPress-installatiemap

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
nl: Geef alstublieft enkele voorbeelden van fouten en hoe u deze zou verbeteren:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
nl: Ga naar de %1$s pagina en klik op “%2$s” om dit probleem op te lossen.

en: Please go to the %1$sPlugins%2$s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
nl: Ga naar de pagina %1$sPlugins%2$s en schakel de WPML Multilingual CMS-plugin in voordat u probeert de plugin te configureren.

en: Please install and activate WPML’s String Translation add-on to use this setting.
nl: Installeer en activeer de String Translation-uitbreiding van WPML om deze instelling te gebruiken.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
nl: Log alstublieft uit en log opnieuw in om toegang te krijgen tot de beheerfuncties in alle taaldomeinen.

en: Please make backup of your database before using this.
nl: Maak een back-up van je database voordat je dit gebruikt.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
nl: Zorg ervoor dat u alle wijzigingen hebt opgeslagen. We moeten de pagina opnieuw laden.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
nl: Zorg ervoor dat u uw bericht opslaat, als u wijzigingen heeft aangebracht, voordat u doorgaat met deze actie!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
nl: Let op: alle vertalingen die u naar externe vertaaldiensten hebt gestuurd, gaan verloren als u de gegevens van WPML reset. Ze kunnen later niet worden hersteld.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
nl: Houd er rekening mee dat u momenteel de slugs van taxonomietermen kunt vertalen, maar het is niet mogelijk om %s.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
nl: Let op: taalcodes kunnen niet worden gewijzigd na het toevoegen van talen. Zorg ervoor dat u de juiste code invoert.

en: Please rate this translation:
nl: Beoordeel alstublieft deze vertaling:

en: Please save the settings first by clicking Save.
nl: Sla de instellingen eerst op door op Opslaan te klikken.

en: Please select what to show for the root url.
nl: Selecteer alstublieft wat er voor de hoofdURL moet worden getoond.

en: Please, enter required data.
nl: Voer alstublieft de vereiste gegevens in.

en: Please, enter valid data.
nl: Voer alstublieft geldige gegevens in.

en: Plugin Name
nl: Plugin Naam

en: Plural
nl: Meervoud

en: Position of hreflang links
nl: Positie van hreflang-links

en: Position of link(s):
nl: Positie van link(s):

en: Position:
nl: Positie:

en: Post Navigation: Next Label
nl: Berichtnavigatie: Volgend label

en: Post Navigation: Previous Label
nl: Berichtnavigatie: Vorig label

en: Post Translation Text
nl: Post Vertaling Tekst

en: Post Translations
nl: Post Vertalingen

en: Post Types Translation
nl: Vertaling van berichttypes

en: Post not found
nl: Bericht niet gevonden

en: Post type and source language assignment have been fixed for
nl: Posttype en brontaaltoewijzing zijn hersteld voor

en: Post types
nl: Berichttypes

en: Post without a title
nl: Bericht zonder titel

en: Posts Slider: More Link Text
nl: Berichten Slider: Meer link tekst

en: Posts and pages synchronization
nl: Synchronisatie van berichten en pagina's

en: Posts: Button Text
nl: Berichten: Knoptekst

en: Posts: More Link Text
nl: Berichten: Meer link tekst

en: Posts: No Results Message
nl: Berichten: Geen resultaten bericht

en: Posts: Terms Label
nl: Berichten: Termen Label

en: Preferences saved.
nl: Voorkeuren opgeslagen.

en: Preserve URL arguments
nl: URL-argumenten behouden

en: Preserving URL arguments
nl: URL-argumenten behouden

en: Preview update failed
nl: Voorbeeldupdate mislukt

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Price Table: Button link
nl: Prijstabel: Knoplink

en: Price Table: Button text
nl: Prijstabel: Knoptekst

en: Price Table: Footer additional info
nl: Prijstabel: Voettekst aanvullende informatie

en: Price Table: Heading
nl: Prijstabel: Koptekst

en: Price Table: Period
nl: Prijstabel: Periode

en: Price Table: Ribbon title
nl: Prijstabel: Lintentitel

en: Price Table: Sub heading
nl: Prijstabel: Subtitel

en: Price Table: text
nl: Prijstabel: tekst

en: Pricing table: Billing Option 1
nl: Prijstabel: Factureringsoptie 1

en: Pricing table: Billing Option 2
nl: Prijstabel: Factureringsoptie 2

en: Pricing table: Button link
nl: Prijstabel: Knoplink

en: Pricing table: Button text
nl: Prijstabel: Knoptekst

en: Pricing table: Duration
nl: Prijstabel: Duur

en: Pricing table: Feature Description
nl: Prijstabel: Beschrijving van functie

en: Pricing table: Feature Tooltip
nl: Prijstabel: Functie-tooltip

en: Pricing table: Price
nl: Prijstabel: Prijs

en: Pricing table: Ribbon Text
nl: Prijstabel: Linttext

en: Pricing table: Title
nl: Prijstabel: Titel

en: Private
nl: Privé

en: Problem receiving translation jobs?
nl: Probleem met het ontvangen van vertaalopdrachten?

en: Processing translations...
nl: Vertalingen verwerken...

en: Progress: Inner text
nl: Voortgang: Interne tekst

en: Progress: Title
nl: Voortgang: Titel

en: Publish the post translations
nl: Publiceer de berichtvertalingen

en: Publish the translated post when original is also published (default)
nl: Publiceer het vertaalde bericht wanneer het origineel ook gepubliceerd is (standaard)

en: Quote: Quote Cite
nl: Citaat: Citaatbron

en: Quote: Quote Content
nl: Citaat: Citaatinhoud

en: REST enabled
nl: REST ingeschakeld

en: Rate translation
nl: Beoordeel vertaling

en: Rate translation of this page
nl: Beoordeel de vertaling van deze pagina

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Rating:
nl: Beoordeling:

en: Read how this works
nl: Lees hoe dit werkt

en: Read more
nl: Lees meer

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
nl: Bezoekers alleen doorverwijzen op basis van browsertaal als er vertalingen bestaan

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Refreshing the page, please wait...
nl: De pagina wordt vernieuwd, even geduld...

en: Register
nl: Registreren

en: Reload the page and try again.
nl: Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
nl: Onthoud de taalvoorkeur van bezoekers gedurende %s uur (voer 24 of meervouden daarvan in).

en: Remote XML Config Log
nl: Extern XML-configuratielogboek

en: Remove %s
nl: %s verwijderen

en: Remove all messages and notifications
nl: Alle berichten en meldingen verwijderen

en: Remove all messages and notifications, for all users.
nl: Verwijder alle berichten en meldingen voor alle gebruikers.

en: Remove comments that don't match the content's language
nl: Verwijder opmerkingen die niet overeenkomen met de taal van de inhoud

en: Remove debug logs of String Translation cache
nl: Debug logs van String Translation cache verwijderen

en: Remove ghost entries from the translation tables
nl: Verwijder spookitems uit de vertaaltabellen

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
nl: Verwijder taalaanduidingen uit taxonomienamen.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
nl: Verwijder de “filter_var” string uit de “disable_functions” richtlijn of...

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
nl: Verwijdert items uit de WPML-tabellen die niet goed zijn gekoppeld. Reinigt de tabel van items die zijn overgebleven na upgrades, bugfixes of onbepaalde factoren.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
nl: Verwijdert ongeldige rijen opgeslagen in optie en verbergt admin-melding.

en: Rename label to %s
nl: Label hernoemen naar %s

en: Replied
nl: Beantwoord

en: Reply to admin
nl: Antwoorden aan admin

en: Reply to admin:
nl: Antwoord aan beheerder:

en: Reply to translator
nl: Antwoorden aan vertaler

en: Reply to translator:
nl: Antwoord aan vertaler:

en: Required
nl: Vereist

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset and deactivate WPML
nl: Reset en deactiveer WPML

en: Reset languages
nl: Talen resetten

en: Reset settings
nl: Instellingen resetten

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore default
nl: Standaard herstellen

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
nl: Herstel genegeerde en verborgen berichten en meldingen.

en: Restore messages and notification
nl: Berichten en meldingen herstellen

en: Resume Upgrade Process
nl: Hervat upgradeproces

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Review
nl: Beoordelen

en: Reviewed by:
nl: Beoordeeld door:

en: Reviews: Comment Contents
nl: Beoordelingen: Commentaarinhoud

en: Reviews: Comment Image
nl: Beoordelingen: Commentaarafbeelding

en: Reviews: Comment Link
nl: Beoordelingen: Commentaarlink

en: Reviews: Comment Title
nl: Beoordelingen: Commentaartitel

en: Reviews: Commenter Name
nl: Beoordelingen: Naam commentator

en: Run Upgrade Process
nl: Voer upgradeproces uit

en: Running now batch #%d
nl: Nu bezig met batch #%d

en: SEO Options
nl: SEO-opties

en: Safe HTML editing
nl: Veilig HTML bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Save the translated post as a draft
nl: Sla het vertaalde bericht op als concept

en: Saving settings...
nl: Instellingen opslaan...

en: Scanning Results
nl: Scanresultaten

en: Scanning now, please don't close this page.
nl: Bezig met scannen, sluit deze pagina niet af.

en: Scanning now, please wait...
nl: Bezig met scannen, even geduld...

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Dropdown: Placeholder
nl: Zoeken dropdown: Plaatshouder

en: Search Inline: Placeholder
nl: Zoeken inline: Plaatshouder

en: Search Modal: Placeholder
nl: Zoeken modaal: Plaatshouder

en: Search: Placeholder
nl: Zoeken: Plaatshouder

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Language
nl: Selecteer taal

en: Select Validation
nl: Selecteer validatie

en: Select a preset
nl: Selecteer een voorinstelling

en: Select all items
nl: Selecteer alle items

en: Select bulk action
nl: Selecteer bulkactie

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
nl: Selecteer hoe de taalschakelaar in het menu moet worden weergegeven. Kies “Lijst met talen” om alle items op hetzelfde niveau weer te geven of “Uitklapmenu” om de huidige taal als bovenliggend item weer te geven en andere talen als onderliggende items.

en: Select row
nl: Selecteer rij

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
nl: Selecteer de menu's waarin de taalschakelaar moet worden weergegeven.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
nl: Selecteer de positie om de taalschakelaar in het menu weer te geven.

en: Select the position to display the post translations links.
nl: Selecteer de positie om de links naar berichtvertalingen weer te geven.

en: Select the style of the language switcher.
nl: Selecteer de stijl van de taalschakelaar.

en: Select the taxonomy to translate:
nl: Selecteer de taxonomie om te vertalen:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
nl: Selecteer het widgetgebied waar de taalschakelaar moet worden opgenomen.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
nl: Selecteer deze optie als uw thema of plugins AJAX-operaties aan de voorkant gebruiken, die WPML moet filteren. WPML zal een cookie instellen met JavaScript, waardoor het de juiste inhoud kan retourneren voor AJAX-operaties.

en: Select translation option
nl: Selecteer vertaaloptie

en: Select your language:
nl: Selecteer uw taal:

en: Send
nl: Verzenden

en: Send to translation the content of raw HTML cells
nl: Stuur de inhoud van ruwe HTML-cellen naar vertaling

en: Send to translator
nl: Verzenden naar vertaler

en: Sent to translation service
nl: Verzonden naar vertaaldienst

en: Sent to translator
nl: Verzonden naar vertaler

en: Server error
nl: Serverfout

en: Server error. Please refresh and try again.
nl: Serverfout. Vernieuw en probeer het opnieuw.

en: Service added and set as default.
nl: Service toegevoegd en als standaard ingesteld.

en: Set admin language as editing language.
nl: Stel beheertaal in als bewerkingstaal.

en: Set language information
nl: Stel taalinformatie in

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
nl: Stel pagina-ouder voor vertaling in volgens de pagina-ouder van de originele taal

en: Set-up the translation
nl: Stel de vertaling in

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
nl: Gedeeltelijk voltooid

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
nl: Gedeeltelijk voltooid.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
nl: Er kan meer inhoud zijn om te repareren: herhaal alstublieft het proces.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
nl: vertaalopdrachten bijgewerkt

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
nl: Stelt de vertaalstatus in op DUPLICATE in de icl_translation_status tabel, voor berichten die als gedupliceerd zijn gemarkeerd.

en: Setting language to media. %d left
nl: Taal instellen voor media. %d resterend

en: Setting language to media: done!
nl: Taal instellen voor media: voltooid!

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Settings updated
nl: Instellingen bijgewerkt

en: Setup WPML
nl: WPML instellen

en: Setup manually
nl: Handmatig instellen

en: Show
nl: Toon

en: Show "Multilingual Content Setup" meta box on post edit screen.
nl: Toon “Meertalige Inhoud Setup” meta box op bewerkingsscherm van bericht.

en: Show Active Language - has to be ON with Dropdown
nl: Actieve Taal Tonen - moet AAN staan bij Dropdown

en: Show Language Switcher on login and registration pages
nl: Toon taalselector op inlog- en registratiepagina's

en: Show Translation Feedback module for these languages:
nl: Toon Vertaalfeedback-module voor deze talen:

en: Show content in:
nl: Toon inhoud in:

en: Show details
nl: Toon details

en: Show language switcher in footer
nl: Toon taalkiezer in voettekst

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
nl: Toon links boven of onder berichten, en bied ze aan in andere talen

en: Show on the left side of the screen
nl: Tonen aan de linkerkant van het scherm

en: Show on the right side of the screen
nl: Tonen aan de rechterkant van het scherm

en: Show system fields
nl: Toon systeemvelden

en: Show this notice.
nl: Toon deze melding.

en: Showing content in:
nl: Inhoud tonen in:

en: Side-by-side editing
nl: Side-by-side bewerken

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
nl: Sinds WPML 3.6.0 gebruiken de taalschakelaars geen CSS-ID's meer en zijn de CSS-klassen gewijzigd. Dit was nodig om enkele bugs op te lossen en aan de nieuwste standaarden te voldoen. Als uw thema of aangepaste CSS niet afhankelijk is van deze oude selectors, wordt aanbevolen de achterwaartse compatibiliteit over te slaan. Het is echter nog steeds mogelijk om deze optie later opnieuw te activeren.

en: Singular
nl: Enkelvoud

en: Site Languages
nl: Site-talen

en: Site key:
nl: Sitekeu:

en: Skip backwards compatibility
nl: Achterwaartse compatibiliteit overslaan

en: Skip language
nl: Taal overslaan

en: Slides: button text
nl: Slides: knoptekst

en: Slides: description
nl: Slides: beschrijving

en: Slides: heading
nl: Slides: koptekst

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %1$sClick here to enable.%2$s
nl: Slug-vertaling is momenteel uitgeschakeld in WPML. %1$sKlik hier om in te schakelen.%2$s

en: Slugs are currently not translated.
nl: Slugs worden momenteel niet vertaald.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
nl: Slugs worden momenteel vertaald. Klik op de bovenstaande link om de vertalingen te bewerken.

en: Some WPML Language Switcher settings were reinitialized because they were corrupted. Please re-configure them:
nl: Sommige WPML-taalschakelaarinstellingen zijn opnieuw geïnitialiseerd omdat ze beschadigd waren. Configureer ze opnieuw:

en: Some WPML String Translation features may not work correctly without utf8mb4 character support.
nl: Sommige WPML String Translation functies werken mogelijk niet correct zonder utf8mb4 tekenondersteuning.

en: Some content may appear gone due to the default language change. See
nl: Sommige inhoud kan verdwenen lijken door de wijziging van de standaardtaal. Bekijk

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
nl: Sommige inhoud is mogelijk niet in alle talen vertaald. Kies wat er in de taalschakelaar moet verschijnen als een vertaling ontbreekt.

en: Some of your content was translated using the Classic Translation Editor. If you proceed, re-translating may overwrite or delete those translations.
nl: Een deel van je inhoud is vertaald met de Klassieke Vertaal Editor. Als je doorgaat, kan het opnieuw vertalen deze vertalingen overschrijven of verwijderen.

en: Some parameters are missing for this request.
nl: Sommige parameters ontbreken voor dit verzoek.

en: Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translation is stuck: %3$3s | Something went wrong with automatic translation. Please contact %1$1sWPML support%2$2s and report that the following automatic translations are stuck: %3$3s
nl[0]: Er is iets misgegaan met de automatische vertaling. Neem contact op met %1$1sWPML-ondersteuning%2$2s en meld dat de volgende automatische vertaling is vastgelopen: %3$3s
nl[1]: Er is iets misgegaan met de automatische vertaling. Neem contact op met %1$1sWPML-ondersteuning%2$2s en meld dat de volgende automatische vertalingen zijn vastgelopen: %3$3s

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw of neem contact op met de ondersteuning.

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw.

en: Spell Checker
nl: Spellingcontrole

en: Start the process
nl: Start het proces

en: Starting the upgrade process...
nl: Het upgradeproces wordt gestart...

en: Starting...
nl: Starten...

en: Stop showing this message
nl: Stop met het tonen van dit bericht

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
nl: Een taalcookie opslaan om taalfiltering voor AJAX te ondersteunen

en: Strings for menus will be updated
nl: Tekenreeksen voor menu's worden bijgewerkt

en: Style
nl: Stijl

en: Styling the language switcher with additional CSS
nl: De taalschakelaar stylen met aanvullende CSS

en: Subscribe form: Button Text
nl: Abonneerformulier: Knoptekst

en: Subscribe form: Checkbox Text
nl: Abonneerformulier: Checkbox Tekst

en: Subscribe form: Notification Subject
nl: Abonneerformulier: Onderwerp van kennisgeving

en: Subscribe form: Redirect Link
nl: Abonneerformulier: Doorverwijzingslink

en: Subscribe form: Success Message
nl: Abonneerformulier: Succesbericht

en: Subscribe form: Terms and Conditions
nl: Abonneerformulier: Algemene voorwaarden

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Switch to %s
nl: Overschakelen naar %s

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Synchronize comment status
nl: Synchroniseer commentaarstatus

en: Synchronize comments on duplicate content
nl: Synchroniseer opmerkingen op dubbele inhoud

en: Synchronize local job ids with ATE jobs
nl: Synchroniseer lokale taak-ID's met ATE-taken

en: Synchronize local job ids with their ATE counterparts. You will have to refresh a few times any admin page to accomplish the process.
nl: Synchroniseer lokale taak-ID's met hun ATE-tegenhangers. U zult een aantal keer een beheerderspagina moeten vernieuwen om het proces te voltooien.

en: Synchronize menus between languages.
nl: Synchroniseer menu's tussen talen.

en: Synchronize page order for translations
nl: Synchroniseer paginaordening voor vertalingen

en: Synchronize page template
nl: Synchroniseer paginasjabloon

en: Synchronize password for password protected posts
nl: Synchroniseer wachtwoord voor wachtwoordbeveiligde berichten

en: Synchronize ping status
nl: Synchroniseer ping-status

en: Synchronize posts format
nl: Synchroniseer berichtformaat

en: Synchronize posts taxonomies
nl: Synchroniseer post taxonomieën

en: Synchronize private flag
nl: Synchroniseer privé vlag

en: Synchronize sticky flag
nl: Synchroniseer sticky vlag

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
nl: Synchroniseer taxonomie hiërarchie volgens: %1$s taal.

en: Syncing menus %1 of %2
nl: Menu's synchroniseren %1 van %2

en: Tab Item: Content
nl: Tabbladitem: Inhoud

en: Tab Item: Label
nl: Tabbladitem: Label

en: Table of Contents: Title
nl: Inhoudsopgave: Titel

en: Tabs: Content
nl: Tabs: Inhoud

en: Tabs: Tab Content
nl: Tabbladen: Tabinhoud

en: Tabs: Tab Label
nl: Tabbladen: Tablabel

en: Tabs: Title
nl: Tabs: Titel

en: Target Language
nl: Doeltaal

en: Taxonomies Translation
nl: Vertaling van taxonomieën

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Taxonomy Translation
nl: Taxonomie Vertaling

en: Taxonomy translation
nl: Taxonomie vertaling

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
nl: Technische ondersteuning voor klanten is beschikbaar via %sWPML forums%s.

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
nl: Vertel de wereld dat uw site meertalig draait met WPML (plaatst een bericht in de voettekst van uw site) - <a href="%s">lees meer</a>

en: Term translation
nl: Term vertaling

en: Testimonial Carousel: Content
nl: Testimonial Carrousel: Inhoud

en: Testimonial Carousel: Name
nl: Testimonial Carrousel: Naam

en: Testimonial Carousel: Title
nl: Testimonial Carrousel: Titel

en: Testimonial: Content
nl: Getuigenis: inhoud

en: Testimonial: Heading
nl: Testimonial: Kop

en: Testimonial: Job
nl: Getuigenis: functie

en: Testimonial: Link URL
nl: Getuigenis: link URL

en: Testimonial: Name
nl: Getuigenis: naam

en: Testimonial: content
nl: Getuigenis: inhoud

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Content: Text
nl: Tekstinhoud: Tekst

en: Text Editor: Text
nl: Tekstbewerker: Tekst

en: Text for alternative languages for posts:
nl: Tekst voor alternatieve talen voor berichten:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
nl: Bedankt voor uw keuze. U kunt uw selectie altijd wijzigen in %sPost Types Vertaling setup%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
nl: Bedankt voor het registreren van WPML op deze site. Je ontvangt automatisch updates wanneer nieuwe versies beschikbaar zijn.

en: Thank you for your rating and comment!
nl: Bedankt voor uw beoordeling en commentaar!

en: Thank you for your rating!
nl: Bedankt voor uw beoordeling!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database. The action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.). It only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
nl: De “Reset”-actie zal de WPML-plugin deactiveren nadat de WPML-tabellen (tabellen met het “icl_”-voorvoegsel) uit de database zijn verwijderd. De actie zal GEEN inhoud (berichten, taxonomietermen, enz.) verwijderen. Het beïnvloedt alleen de vertaal- en taalinformatie die WPML aan elk inhoudstype koppelt.

en: The Language code already exists.
nl: De taalcode bestaat al.

en: The Language name already exists.
nl: De taalnaam bestaat al.

en: The URL of the HTML file is required
nl: De URL van het HTML-bestand is vereist

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
nl: De WPML Multilingual CMS-plugin is momenteel niet ingeschakeld.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
nl: De WPML Page Builders plugin die u gebruikt, maakt nu deel uit van WPML.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
nl: De knop is uitgeschakeld omdat alle bestaande menu's taalschakelaars hebben. U kunt de instellingen van de bestaande taalschakelaars bewerken.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
nl: De knop is uitgeschakeld omdat alle bestaande widgetgebieden taalschakelaars hebben. U kunt de instellingen van de bestaande taalschakelaars bewerken.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
nl: De knop is uitgeschakeld omdat er geen menu's op de site zijn. Voeg een menu toe en u kunt later een taalschakelaar erin inschakelen.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
nl: De knop is uitgeschakeld omdat er geen geregistreerde widgetgebieden op de site zijn.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
nl: De huidige inhoud van deze %s zal permanent verloren gaan. WPML zal de %s inhoud kopiëren en de huidige inhoud vervangen.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
nl: De gegevens worden gecodeerd met het %s algoritme.

en: The default locale already exists.
nl: De standaard locale bestaat al.

en: The field can't be empty.
nl: Het veld mag niet leeg zijn.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
nl: De filter-extensie is standaard ingeschakeld vanaf PHP 5.2, daarom moet deze door u of uw host zijn uitgeschakeld.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was
                used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
nl: De filter-extensie is standaard ingeschakeld vanaf PHP 5.2.0. Vóór deze tijd werd een experimentele PECL-extensie
     gebruikt, maar het gebruik of updaten van de PECL-versie wordt niet langer aanbevolen. (bron:

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
nl: De volgende uitzondering is opgetreden tijdens het uitvoeren van de migratie, probeer het later opnieuw of neem contact op met de ondersteuning als het probleem aanhoudt.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
nl: De volgende termen hebben geen vertaling in de gekozen taal en zullen worden losgekoppeld van dit bericht:

en: The hreflang already exists.
nl: De hreflang bestaat al.

en: The language %s was deleted.
nl: De taal %s is verwijderd.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %1$s setting in your php.ini or .htaccess files to %2$s or more.
nl: De menu's op deze pagina worden mogelijk niet gesynchroniseerd omdat het meer invoervariabelen vereist. Pas de %1$s instelling in uw php.ini of .htaccess bestanden aan naar %2$s of meer.

en: The original has been deleted!
nl: Het origineel is verwijderd!

en: The remote XML Config Log is empty
nl: Het externe XML-configuratielogboek is leeg

en: The role was not found.
nl: De rol is niet gevonden.

en: The selected menus have been synchonized.
nl: De geselecteerde menu's zijn gesynchroniseerd.

en: The selected strings can now be translated using the %1$s String Translation %2$s screen
nl: De geselecteerde strings kunnen nu worden vertaald met behulp van het %1$s String Translation %2$s scherm

en: The service has been enabled.
nl: De service is ingeschakeld.

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
nl: De taxonomie hiërarchie is al gesynchroniseerd.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
nl: De taxonomie hiërarchie is nu gesynchroniseerd.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
nl: De vertaalvoorkeuren voor dit veld worden beheerd door een XML-taalconfiguratiebestand. Als u het handmatig wilt beheren, verwijder dan de invoer uit het configuratiebestand.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
nl: De feedback in de prullenbak wordt na %d dagen permanent verwijderd.

en: The upgrade is complete.
nl: De upgrade is voltooid.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
nl: Het geüploade bestand overschrijdt %s bytes.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize richtlijn in php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het geüploade bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

en: The user could not be created
nl: De gebruiker kon niet worden aangemaakt

en: The web server cannot write to the .htaccess file
nl: De webserver kan niet schrijven naar het .htaccess-bestand

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
nl: Compatibiliteit van thema en plugins met WPML

en: Theme and plugins localization
nl: Thema en plugins lokalisatie

en: There are no templates available.
nl: Er zijn geen sjablonen beschikbaar.

en: There was an error uploading the file, please try again!
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het bestand, probeer het opnieuw!

en: These languages are enabled for this site:
nl: Deze talen zijn ingeschakeld voor deze site:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
nl: Deze plugins staan bekend om compatibiliteitsproblemen met WPML:

en: This action is not allowed
nl: Deze actie is niet toegestaan

en: This applies to all types of media items (images, videos, PDFs, etc.) and not just images. WPML will only duplicate media texts (alt, caption, title) and not the media files.
nl: Dit geldt voor alle soorten media-items (afbeeldingen, video's, PDF's, etc.) en niet alleen voor afbeeldingen. WPML zal alleen mediateksten (alt, bijschrift, titel) dupliceren en niet de mediabestanden.

en: This can be a result of either:
nl: Dit kan het resultaat zijn van:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
nl: Dit document is een duplicaat van %s en wordt onderhouden door WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
nl: Deze functie maakt thema's meertalig, zonder dat u hun PHP-bestanden hoeft te bewerken.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
nl: Deze functie gebruikt Javascript. Zorg ervoor dat uw site geen JS-fouten heeft.

en: This function is available through the Network Admin section.
nl: Deze functie is beschikbaar via het Network Admin-gedeelte.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
nl: Deze informatie stelt ons ondersteuningsteam in staat om de versies van WordPress, plugins en thema op uw site te zien. Verstrek deze informatie indien gevraagd in ons ondersteuningsforum. Er zijn geen wachtwoorden of andere vertrouwelijke informatie inbegrepen.

en: This is a translation of
nl: Dit is een vertaling van

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
nl: Dit is de volgorde waarin de talen worden weergegeven in de taalschakelaar.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
nl: Deze taalselector bepaalt welke inhoud wordt weergegeven. U kunt items in een specifieke taal of in alle talen kiezen. Om de taal van de WordPress Admin-interface te wijzigen, gaat u naar uw profiel.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
nl: Dit kan problemen oplossen zoals ontbrekende talen in de taalschakelaar.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
nl: Dit betekent dat %s nog niet op de hoogte is van het probleem in de vertaling en het niet kan oplossen.

en: This normally takes a few seconds, but may last up to several minutes of very large databases.
nl: Dit duurt normaal gesproken een paar seconden, maar kan bij zeer grote databases tot enkele minuten duren.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
nl: Deze bewerking kopieert de inhoud van de oorspronkelijke taal naar deze vertaling. Het is bedoeld voor wanneer je wilt beginnen met de originele inhoud, maar wilt blijven vertalen in deze taal. Deze knop is alleen ingeschakeld als er geen inhoud in de editor staat.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
nl: Deze bewerking zal de taaltabel van WPML verwijderen en opnieuw aanmaken. Je moet dit gebruiken als je WPML net hebt geïnstalleerd en je geen volledige lijst van beschikbare talen ziet.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
nl: Deze bewerking zal de taaltabellen van WPML resetten en opnieuw installeren. Eventuele aangepaste talen die je hebt toegevoegd, worden verwijderd.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
nl: Deze bewerking zal deze vertaling synchroniseren met de oorspronkelijke taal. Wanneer je het origineel bewerkt, zal deze vertaling onmiddellijk worden bijgewerkt. Het is bedoeld voor wanneer je wilt dat de inhoud in deze taal altijd hetzelfde is als de inhoud in de oorspronkelijke taal.

en: This option ensures image texts (like alt, title, and caption) are translatable and displayed on the front-end. WPML duplicates media only when needed and only during translation, keeping your database clean and avoiding unnecessary entries.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat afbeeldingsteksten (zoals alt, titel en bijschrift) vertaalbaar zijn en worden weergegeven op de front-end. WPML dupliceert media alleen wanneer nodig en alleen tijdens het vertalen, waardoor je database schoon blijft en onnodige invoer wordt vermeden.

en: This option is not yet available for Multisite installs
nl: Deze optie is nog niet beschikbaar voor Multisite-installaties

en: This page is set to be %1$stranslated manually%2$s using the WordPress Editor
nl: Deze pagina is ingesteld om %1$shandmatig vertaald%2$s te worden met behulp van de WordPress Editor

en: This page was translated from:
nl: Deze pagina is vertaald van:

en: This plugin has been deactivated as it is now part of the WPML Multilingual CMS plugin. You can safely delete it.
nl: Deze plugin is gedeactiveerd omdat het nu onderdeel is van de WPML Multilingual CMS plugin. U kunt het veilig verwijderen.

en: This post is already duplicated.
nl: Dit bericht is al gedupliceerd.

en: This post is also available in:
nl: Dit bericht is ook beschikbaar in:

en: This post is also available in: %s
nl: Dit bericht is ook beschikbaar in: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
nl: Dit scherm bevat de taalinstellingen voor uw site.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
nl: Deze instelling wordt beheerd door een wpml-config.xml bestand. Klik hier om te ontgrendelen en deze instelling te overschrijven.

en: This term has additional meta fields:
nl: Deze term heeft aanvullende metavelden:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
nl: Deze tekst verschijnt voor de lijst met talen. Uw tekst moet de tekenreeks %s bevatten, die een tijdelijke aanduiding is voor de daadwerkelijke links.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
nl: Deze versie van WPML bevat belangrijke updates en verbeteringen.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
nl: Deze waarschuwing verdwijnt zodra dit probleem is opgelost.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
nl: Dit zal dezelfde taxonomietermen als de bron toewijzen aan elke postvertaling.

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
nl: Dit zal de instellingen van je taalschakelaars %s terugzetten naar hun standaardwaarden zoals ingesteld door het thema. Let op dat sommige schakelaars mogelijk worden verwijderd en andere worden toegevoegd.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
nl: Dit zal controleren op opmerkingen die een andere taal hebben dan de inhoud waartoe ze behoren. Indien gevonden, kunnen we deze opmerkingen voor u verwijderen. We noemen deze “weescommentaren”.

en: This will duplicate media texts (alt, title, caption) to all languages using the options you selected above. Please stay on this page until the process completes - it may take a few minutes.
nl: Dit zal mediateksten (alt, titel, bijschrift) naar alle talen dupliceren met de opties die je hierboven hebt geselecteerd. Blijf op deze pagina tot het proces is voltooid - het kan enkele minuten duren.

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
nl: Om categorieën toe te voegen die al in andere talen bestaan, ga naar de <a%s>categoriebeheer pagina</a>

en: To continue using WPML features like automatic translation and plugin updates, please register your site again. Don't worry, your existing content and translations are safe.
nl: Om WPML-functies zoals automatische vertaling en plugin-updates te blijven gebruiken, moet je je site opnieuw registreren. Maak je geen zorgen, je bestaande inhoud en vertalingen zijn veilig.

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
nl: Om %s eenvoudig te vertalen, moet je de volgende WPML-componenten toevoegen:

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
nl: Om deze in te schakelen, moet u of uw host het php.ini-bestand van uw website openen en ofwel:

en: To enable the <strong>Use directory for default language</strong> option, you need to <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>specify what to show for your site's root URL</a>.
nl: Om de optie <strong>Map gebruiken voor standaardtaal</strong> in te schakelen, moet je <a href='https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/language-setup/directory-default-language/?utm_source=plugin&utm_medium=gui&utm_campaign=core&utm_term=root-page-dialog' target='_blank'>specificeren wat er getoond moet worden voor de hoofdURL van je site</a>.

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
nl: Om de veiligheid van uw website te waarborgen en te verbeteren, maakt WPML gebruik van de

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
nl: Om dit op te lossen, open “%s” en stel de “standaard locale” waarden in zoals hierboven weergegeven.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
nl: Voor meer informatie, bezoek onze documentatiepagina over %s.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
nl: Om waarden voor vertalingen te synchroniseren, moet u de Translation Management-module van WPML inschakelen.

en: To translate content created with %1$s, you need to %2$sinstall WPML String Translation%3$s
nl: Om inhoud te vertalen die is gemaakt met %1$s, moet u %2$sWPML String Translation installeren%3$s

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
nl: Om taxonomie labels en slug te vertalen heb je de %s plugin nodig.

en: To translate these items, please go to <a rel="noreferrer" href="%s">Translation Management</a> and send them for translation.
nl: Om deze items te vertalen, ga naar <a rel="noreferrer" href="%s">Vertaalbeheer</a> en stuur ze voor vertaling.

en: Toggle: Content
nl: Schakelaar: Inhoud

en: Toggle: Title
nl: Schakelaar: Titel

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
nl: Het vereist een aanroep naar elk van de taaldomeinen van de site bij zowel inloggen als uitloggen, dus er is een kleine prestatieboete voor het gebruik ervan.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
nl: Deze functie zorgt ervoor dat het thema en de plugins correct werken op sites die talen in domeinen gebruiken.

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Translatable custom posts linking
nl: Vertaalbare aangepaste berichten koppelen

en: Translatable taxonomies linking
nl: Vertaalbare taxonomieën koppelen

en: Translate
nl: Vertalen

en: Translate Media Library texts (alt, caption, title) when translating content
nl: Vertaal teksten uit de mediabibliotheek (alt, bijschrift, titel) bij het vertalen van inhoud

en: Translate independently
nl: Onafhankelijk vertalen

en: Translate menu strings and URLs for:
nl: Vertaal menustrings en URL's voor:

en: Translate this Document
nl: Dit document vertalen

en: Translated by:
nl: Vertaald door:

en: Translated post
nl: Vertaald bericht

en: Translated taxonomies
nl: Vertaalde taxonomieën

en: Translating %1$s? Use the %2$s table for easier translation.
nl: Vertaling van %1$s? Gebruik de %2$s tabel voor eenvoudiger vertalen.

en: Translating content created with page builders
nl: Het vertalen van inhoud gemaakt met paginabouwers

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation (new)
nl: Vertaling (nieuw)

en: Translation Dashboard
nl: Vertaal Dashboard

en: Translation Editor FAQ
nl: Vertaaleditor FAQ

en: Translation Feedback
nl: Vertaalfeedback

en: Translation Feedback button on front-end:
nl: Vertaalfeedback-knop op de frontend:

en: Translation Jobs
nl: Vertaaltaken

en: Translation Memory
nl: Vertaalgeheugen

en: Translation Priorities
nl: Vertaalprioriteiten

en: Translation Priority
nl: Vertaalprioriteit

en: Translation Quality
nl: Vertaalkwaliteit

en: Translation Service
nl: Vertaaldienst

en: Translation Tools
nl: Vertaaltools

en: Translation completed
nl: Vertaling voltooid

en: Translation entry not found for: %d
nl: Vertaalitem niet gevonden voor: %d

en: Translation fixed
nl: Vertaling gecorrigeerd

en: Translation of
nl: Vertaling van

en: Translation of %1$s
nl: Vertaling van %1$s

en: Translation options
nl: Vertaalopties

en: Translation preferences
nl: Vertaalvoorkeuren

en: Translation rating
nl: Vertaalbeoordeling

en: Translation ready to download
nl: Vertaling klaar om te downloaden

en: Translation requests cancelled.
nl: Vertaalverzoeken geannuleerd.

en: Translation to:
nl: Vertaling naar:

en: Translation:
nl: Vertaling:

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
nl: Vertalingen van taxonomie %1$s labels en slug

en: Translations:
nl: Vertalingen:

en: Translator
nl: Vertaler

en: Translator replied
nl: Vertaler heeft geantwoord

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossing

en: Type a post title
nl: Typ een berichttitel

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
nl: URL-herschrijven is niet ingeschakeld op uw webserver.

en: URLs for menus will be updated
nl: URL's voor menu's worden bijgewerkt

en: Unable to remove relationship!
nl: Kan relatie niet verwijderen!

en: Unable to set this service as default.
nl: Niet in staat om deze service als standaard in te stellen.

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: Uncategorized
nl: Ongecategoriseerd

en: Unique designs for translations
nl: Unieke ontwerpen voor vertalingen

en: Unknown remote translation service
nl: Onbekende externe vertaaldienst

en: Unknown reviewer
nl: Onbekende beoordelaar

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
nl: Tot nu toe was uw site ingesteld om “alle blogberichten” weer te geven, zelfs als ze niet vertaald zijn. Die functie is nu vervangen door een betere en meer complete vertaalmodus.

en: Untranslated URL %s
nl: Onvertaalde URL %s

en: Untranslated URLs for menus
nl: Onvertaalde URL's voor menu's

en: Untranslated string %s
nl: Onvertaalde tekenreeks %s

en: Untranslated strings for menus
nl: Onvertaalde tekenreeksen voor menu's

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update %1$s menu option to %2$s
nl: %1$s menu-optie bijwerken naar %2$s

en: Update %s translation
nl: Update %s vertaling

en: Update Taxonomy Hierarchy
nl: Taxonomie Hiërarchie Bijwerken

en: Update Translation Priority
nl: Vertaalprioriteit bijwerken

en: Update URL to %s
nl: URL bijwerken naar %s

en: Update term names
nl: Termnamen bijwerken

en: Updated Name
nl: Bijgewerkte naam

en: Upload custom flag
nl: Aangepaste vlag uploaden

en: Upload dir is not writable
nl: Upload-map is niet schrijfbaar

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
nl: Upload-map kan niet worden aangemaakt. Controleer uw machtigingen.

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
nl: U gebruikt het DIVI-thema en u hebt ervoor gekozen om de standaard editor te gebruiken voor het vertalen van inhoud.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
nl: Sommige functionaliteiten werken mogelijk niet goed. We raden u aan om over te schakelen naar de Vertaal Editor.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
nl: U kunt hier meer informatie vinden: %s

en: Use also for old translations created with the classic editor
nl: Gebruik ook voor oude vertalingen gemaakt met de klassieke editor

en: Use directory for default language
nl: Directory gebruiken voor standaardtaal

en: Use the language switcher in the top admin bar to switch languages, then set and save options for each language individually.
nl: Gebruik de taalwisselaar in de bovenste adminbalk om van taal te wisselen, stel dan de opties in en sla ze op voor elke taal apart.

en: Use your free automatic translation quota
nl: Gebruik uw gratis automatische vertaalquotum

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
nl: , en

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
nl: en

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Utf8mb4 charset
nl: Utf8mb4 tekenset

en: Valid
nl: Geldig

en: Validate on save
nl: Valideren bij opslaan

en: Version
nl: Versie

en: Video: Embed Code
nl: Video: Insluitcode

en: Video: External hosted
nl: Video: Extern gehost

en: Video: Self hosted
nl: Video: Zelf gehost

en: View
nl: Bekijken

en: View post
nl: Bericht bekijken

en: Visit
nl: Bezoeken

en: WP Menus Sync
nl: WP Menu's synchroniseren

en: WPML 3.2 release notes
nl: WPML 3.2 release-opmerkingen

en: WPML Export and Import
nl: WPML Exporteren en Importeren

en: WPML Failed to check language pairs
nl: WPML Kon taalparen niet controleren

en: WPML Language Switcher
nl: WPML Taalwisselaar

en: WPML Multilingual CMS
nl: WPML Meertalige CMS

en: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-8-4/">WPML 4.8.4 release notes</a>
nl: WPML Multilingual CMS | <a href="https://wpml.org">Documentatie</a> | <a href="https://wpml.org/version/wpml-4-8-4/">WPML 4.8.4 release-opmerkingen</a>

en: WPML Network Setup
nl: WPML Netwerk Instellingen

en: WPML Settings
nl: WPML Instellingen

en: WPML Site Languages section
nl: WPML Sitetalen sectie

en: WPML Translation Management is now included in WPML Multilingual CMS.
nl: WPML Translation Management is nu inbegrepen in WPML Multilingual CMS.

en: WPML admin language
nl: WPML beheertaal

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
nl: WPML-beheerschermen vereisen JavaScript om weer te geven. JavaScript is momenteel uitgeschakeld in uw browser.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
nl: WPML stelt u in staat om eenvoudig de taxonomieën van uw site te vertalen. Alleen taxonomieën die als vertaalbaar zijn gemarkeerd, zullen beschikbaar zijn voor vertaling. Selecteer de taxonomie in het dropdown menu en gebruik vervolgens de lijst met taxonomietermen die verschijnt om ze te vertalen.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
nl: WPML kan bezoekers automatisch doorverwijzen op basis van de browsertaal.

en: WPML can now automatically detect what types of texts (alt, caption, title) your images use. Enable this option to avoid duplicate fields in the translation editor and missing translations for your images.
nl: WPML kan nu automatisch detecteren welke soorten teksten (alt, bijschrift, titel) je afbeeldingen gebruiken. Schakel deze optie in om dubbele velden in de vertaaleditor en ontbrekende vertalingen voor je afbeeldingen te voorkomen.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
nl: WPML kan niet functioneren omdat het een uitgeschakelde PHP-extensie vereist!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %1$sShow details%2$s
nl: WPML kan niet normaal functioneren. Er is een installatie- of serverconfiguratie probleem. %1$sToon details%2$s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
nl: WPML kan niet worden geactiveerd samen met deze oudere plugins:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
nl: WPML kan niet communiceren met de externe vertaaldienst. Zorg ervoor dat WPML Translation Management actief is.

en: WPML capabilities
nl: WPML-mogelijkheden

en: WPML could not create a cache directory in %s
nl: WPML kon geen cachemap maken in %s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
nl: WPML kon de configuratiebestanden die uw site nodig heeft niet laden.

en: WPML could not write in the cache directory: %s
nl: WPML kon niet schrijven in de cachemap: %s

en: WPML experienced an issue while trying to automatically translating some of your content:
nl: WPML ondervond een probleem bij het automatisch vertalen van een deel van uw inhoud:

en: WPML flag
nl: WPML-vlag

en: WPML has been activated for the selected site.
nl: WPML is geactiveerd voor de geselecteerde site.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
nl: WPML is gedeactiveerd voor de geselecteerde site.

en: WPML has been reset for the selected site.
nl: WPML is gereset voor de geselecteerde site.

en: WPML is disabled because it requires WordPress version 4.4 or above.
nl: WPML is uitgeschakeld omdat het WordPress versie 4.4 of hoger vereist.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
nl: WPML mist enkele records in de talentabellen en kan niet volledig functioneren totdat dit probleem is opgelost.

en: WPML is translating your content automatically. You can monitor the progress in the admin bar.
nl: WPML vertaalt uw inhoud automatisch. U kunt de voortgang volgen in de beheerbalk.

en: WPML language settings
nl: WPML taalinstellingen

en: WPML lets each user choose the admin language, unrelated of the language in which visitors will see the front-end of the site.
nl: WPML laat elke gebruiker de beheertaal kiezen, los van de taal waarin bezoekers de voorkant van de site zullen zien.

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
nl: WPML stelt u in staat om deze pagina's open te stellen voor feedback, zodat bezoekers u kunnen vertellen of ze iets verkeerds opmerken.

en: WPML love
nl: WPML-liefde

en: WPML needs at least 208 KB of Available stack size on PHP 8.3+; please set "zend.max_allowed_stack_size" to at least 256 KB and "zend.reserved_stack_size" to at least 48 KB in your php.ini file. After these changes, restart your web server.
nl: WPML heeft minstens 208 KB beschikbare stackgrootte nodig op PHP 8.3+; stel “zend.max_allowed_stack_size” in op minstens 256 KB en “zend.reserved_stack_size” op minstens 48 KB in je php.ini-bestand. Herstart je webserver na deze wijzigingen.

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
nl: WPML moet configuratiebestanden laden die aangeven hoe uw thema en de plugins die u gebruikt moeten worden vertaald. Als er een probleem is, gebruik dan de knop 'Opnieuw proberen'. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met WPML-ondersteuning, toon de foutdetails en wij zullen u helpen het op te lossen.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
nl: WPML moet de media-informatie van het bericht upgraden.

en: WPML requires database upgrade
nl: WPML vereist database-upgrade

en: WPML settings
nl: WPML instellingen

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
nl: WPML gebruikt cookies om de huidige taal van de bezoeker, de laatst bezochte taal en de taal van ingelogde gebruikers te identificeren.

en: WPML will be deactivated
nl: WPML zal worden gedeactiveerd

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
nl: WPML zal %s van %s kopiëren wanneer je dit bericht opslaat.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
nl: WPML zal dit veld kopiëren van %s wanneer u dit bericht opslaat.

en: WPML will include a language switcher on the WordPress login page. To change this, go to %s.
nl: WPML zal een taalschakelaar opnemen op de WordPress-inlogpagina. Om dit te wijzigen, ga naar %s.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
nl: WPML zal alle taalinformatie resetten naar de standaardwaarden. Alle talen die u heeft toegevoegd of bewerkt, gaan verloren.

en: WPML->Settings
nl: WPML->Instellingen

en: Waiting for automatic translation
nl: Wachten op automatische vertaling

en: Waiting for translation from %s
nl: Wachten op vertaling van %s

en: Waiting for translation service
nl: Wachten op vertaalservice

en: Waiting for translator
nl: Wachten op vertaler

en: Waiting for translators...
nl: Wachten op vertalers...

en: Want to know if recent translations you received have problems?
nl: Wilt u weten of recente vertalingen die u hebt ontvangen problemen hebben?

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
nl: We konden het hele proces niet in één verzoek voltooien. Klik op de “Upgrade” knop om door te gaan.

en: We couldn't find a translation service connected to this key.
nl: We konden geen vertaalservice vinden die aan deze sleutel is gekoppeld.

en: We maintain WPML’s Classic Translation Editor as part of WPML for backward compatibility. You should only use it if you’ve started with the Classic Editor and are concerned about losing the translation history.
nl: We onderhouden WPML's Klassieke Vertaaleditor als onderdeel van WPML voor achterwaartse compatibiliteit. U zou deze alleen moeten gebruiken als u bent begonnen met de Klassieke Editor en bezorgd bent over het verliezen van de vertaalgeschiedenis.

en: We recommend enabling automatic detection of image texts (alt, caption, title). This helps prevent duplicate media fields and missing translations.
nl: We raden aan om automatische detectie van afbeeldingsteksten (alt, bijschrift, titel) in te schakelen. Dit helpt dubbele mediavelden en ontbrekende vertalingen te voorkomen.

en: We strongly recommend enabling WPML's automatic detection for image texts to avoid duplicated media fields and missing translations.
nl: We raden ten zeerste aan om de automatische detectie van WPML voor afbeeldingsteksten in te schakelen om gedupliceerde mediavelden en ontbrekende vertalingen te voorkomen.

en: What to include in the language switcher:
nl: Wat op te nemen in de taalschakelaar:

en: What to show for the root url:
nl: Wat te tonen voor de hoofdURL:

en: When deleting a post, delete translations as well
nl: Bij het verwijderen van een bericht, verwijder ook de vertalingen

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
nl: Bij het verwijderen van een taxonomie (categorie, tag of aangepast), verwijder ook de vertalingen

en: When should I use WPML’s Classic Translation Editor?
nl: Wanneer moet ik WPML's Klassieke Vertaaleditor gebruiken?

en: When you publish the original post
nl: Wanneer u het originele bericht publiceert

en: When you receive completed translations
nl: Wanneer u voltooide vertalingen ontvangt

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
nl: Welke blogberichten wilt u weergeven op de vertalingen van uw site?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
nl: Terwijl u de plugin gebruikt, zal WPML gegevens over de site delen via Installer. Er worden geen gegevens van de gebruiker zelf gedeeld.

en: White
nl: Wit

en: Widget area
nl: Widgetgebied

en: Widget language switcher
nl: Widget taalschakelaar

en: Widget title:
nl: Widgettitel:

en: Width
nl: Breedte

en: Will be added
nl: Zal worden toegevoegd

en: Will be removed
nl: Zal worden verwijderd

en: With WPML activated, you can set your site’s languages from the %1$s.<br>To change the language of your WordPress admin, go to the %2$s in your user profile.
nl: Met WPML geactiveerd kun je de talen van je site instellen via de %1$s.<br>Om de taal van je WordPress-beheer te wijzigen, ga je naar de %2$s in je gebruikersprofiel.

en: WooCommerce Multilingual
nl: WooCommerce Meertalig

en: WordPress %s or later is required.
nl: WordPress %s of later is vereist.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
nl: WordPress kan niet automatisch vertalingen downloaden voor de volgende talen:

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
nl: WordPress-taalbestand (.mo) ontbreekt. De bestaande weergavetaal wordt behouden.

en: Wrong nonce
nl: Onjuiste nonce

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, WPML allows you to use %1$scompletely different designs for translations%2$s.
nl: Ja, met WPML kun je %1$scompleet verschillende ontwerpen voor vertalingen%2$s gebruiken.

en: Yes, use Advanced Translation Editor for existing content
nl: Ja, gebruik de Geavanceerde Vertaal Editor voor bestaande inhoud

en: You activated the Advanced Translation Editor for this site, but you are updating an old translation. WPML opened the Standard Translation Editor, so you can update this translation. When you translate new content, you'll get the Advanced Translation Editor with all its features. To change your settings, go to WPML Settings.
nl: U heeft de Geavanceerde Vertaal Editor voor deze site geactiveerd, maar u werkt een oude vertaling bij. WPML heeft de Standaard Vertaal Editor geopend, zodat u deze vertaling kunt bijwerken. Wanneer u nieuwe inhoud vertaalt, krijgt u de Geavanceerde Vertaal Editor met al zijn functies. Om uw instellingen te wijzigen, ga naar WPML Instellingen.

en: You are about to change the language of {post_name}.
nl: U staat op het punt de taal van {post_name} te wijzigen.

en: You are about to connect the current post with these following posts
nl: U staat op het punt het huidige bericht te verbinden met de volgende berichten

en: You are about to edit this translation using the standard WordPress editor.
nl: Je staat op het punt deze vertaling te bewerken met de standaard WordPress-editor.

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
nl: U staat op het punt WPML te resetten voor deze site: %s.

en: You are about to use Advanced Translation Editor for your existing translations
nl: Je staat op het punt de Geavanceerde Vertaal Editor te gebruiken voor je bestaande vertalingen

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
nl: U maakt een %1$s in %3$s en u hebt %2$s ingesteld om weer te geven, zelfs wanneer het niet vertaald is. Let op dat deze %1$s alleen in %3$s zal verschijnen. Alleen %2$s die u in de standaardtaal van de site (%4$s) maakt, zal in alle talen van de site verschijnen.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
nl: U bent niet gemachtigd om de WPML-netwerkinstellingen te beheren.

en: You are now the Translation Manager for %s - action needed
nl: U bent nu de Vertaalmanager voor %s - actie vereist

en: You are the Translation Manager for %s. This role lets you manage everything related to translation for this site.
nl: U bent de Vertaalmanager voor %s. Deze rol stelt u in staat om alles te beheren wat met vertaling voor deze site te maken heeft.

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
nl: U probeert een externe URL te gebruiken: dit is niet toegestaan.

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
nl: U gebruikt PHP 7: in sommige gevallen kan de extensie zijn verwijderd tijdens een systeemupdate. In dit geval, zie %3$s.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Block editor.
nl: U gebruikt WPML Translation Management zonder String Translation. Sommige vertalingen werken mogelijk niet op deze manier. Download en installeer WPML String Translation voordat u de inhoud van Block editor vertaalt.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
nl: U gebruikt een caching-plugin. Wanneer u strings vertaalt, moet de cache worden gewist om de vertaling weer te geven.

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
nl: U kunt inhoud in specifieke talen volledig verbergen voor bezoekers en zoekmachines, maar deze zelf nog steeds bekijken. Dit maakt het mogelijk om vertalingen die in bewerking zijn te beoordelen.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
nl: U kunt een taalschakelaar in de voettekst van de site weergeven. U kunt deze hier aanpassen en opmaken.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
nl: U kunt links naar vertalingen van berichten voor en na het bericht weergeven. Deze links zien er uit als “Dit bericht is ook beschikbaar in...”

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
nl: U kunt de weergave ervan voor uzelf inschakelen op uw <a href="%s">profielpagina</a>.

en: You can find the API token at %s site
nl: U kunt de API-token vinden op de %s site

en: You can only edit translations assigned to you.
nl: U kunt alleen vertalingen bewerken die aan u zijn toegewezen.

en: You can set different options for each language
nl: Je kunt verschillende opties instellen voor elke taal

en: You can't do that!
nl: Dat kunt u niet doen!

en: You deactivated the following language(s) from your site, but there are still some existing translations saved in your database.
nl: Je hebt de volgende taal/talen gedeactiveerd op je site, maar er zijn nog steeds enkele bestaande vertalingen opgeslagen in je database.

en: You don't have the rights to translate from %1$s to %2$s
nl: U heeft niet de rechten om te vertalen van %1$s naar %2$s

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
nl: U hebt verschillende vertaalopdrachten teruggekregen en deze verschijnen nu op uw site.

en: You have post types set to fallback to the default language. Changing the default language may impact how archive listings display untranslated posts.
nl: U heeft ingesteld dat bepaalde berichttypes terugvallen op de standaardtaal. Het wijzigen van de standaardtaal kan invloed hebben op hoe archieflijsten onvertaalde berichten weergeven.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %1$s: %2$s. Default value was selected.
nl: U heeft uw synchronisatievoorkeuren voor deze %1$s niet ingesteld: %2$s. Standaardwaarde was geselecteerd.

en: You may need to adjust your server settings if your site uses nginx.
nl: Mogelijk moet u uw serverinstellingen aanpassen als uw site nginx gebruikt.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
nl: U moet mogelijk contact opnemen met uw serverbeheerder of uw hostingbedrijf om deze extensie te installeren.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
nl: U moet mogelijk %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
nl: de site-permalinks opnieuw opslaan

en: You need to configure WPML before you can start translating.
nl: U moet WPML configureren voordat u kunt beginnen met vertalen.

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media Translation" screens.
nl: U moet ten minste één extra taal configureren om toegang te krijgen tot de schermen “Thema- en plug-inlokalisatie” en “Mediavertaling”.

en: You need to deactivate the separate plugin.
nl: U moet de afzonderlijke plugin deactiveren.

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
nl: Je moet WPML's Translation Editor inschakelen om gemakkelijk te kunnen vertalen.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
nl: Je bent helemaal klaar. Vanaf nu zullen alle nieuwe mediabestanden die je uploadt naar inhoud een taal krijgen. Je kunt ze automatisch dupliceren naar vertalingen vanaf het scherm voor het bewerken van berichten.

en: Your Automatic Translation account id is
nl: Je Automatische Vertaling account-id is

en: Your WPML Blog account only allows you to manually translate Elementor content
nl: Uw WPML Blog-account staat u alleen toe om Elementor-inhoud handmatig te vertalen

en: Your WPML installation may cause problems with Block editor
nl: Uw WPML-installatie kan problemen veroorzaken met Block editor

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
nl: Je blogpagina bestaat niet of de vertaling ervan is niet gepubliceerd in %s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
nl: Het lijkt erop dat uw browser niet toestaat dat cookies worden ingesteld.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
nl: Je startpagina bestaat niet of de vertaling ervan is niet gepubliceerd in %s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
nl: Uw menu bevat aangepaste items die u moet vertalen met WPML's String Translation.

en: Your php.ini file is located at
nl: Uw php.ini-bestand bevindt zich op

en: Your rating:
nl: Uw beoordeling:

en: Your server settings do not allow for languages in directories.
nl: Uw serverinstellingen staan geen talen in directories toe.

en: Your site currently has language switching for the login page disabled.
nl: Uw site heeft momenteel taalomschakeling voor de inlogpagina uitgeschakeld.

en: Your site doesn't meet WPML's minimum requirements.
nl: Je site voldoet niet aan de minimale vereisten van WPML.

en: add
nl: toevoegen

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: all
nl: alles

en: any language
nl: elke taal

en: avoids unnecessary duplicate media fields and missing image translations
nl: vermijdt onnodige dubbele mediavelden en ontbrekende afbeeldingsvertalingen

en: day(s)
nl: dag(en)

en: default
nl: standaard

en: delete it permanently
nl: permanent verwijderen

en: duplicate
nl: dupliceren

en: edit terms
nl: termen bewerken

en: edit translation
nl: vertaling bewerken

en: eval() availability from Suhosin
nl: eval() beschikbaarheid van Suhosin

en: g:i a T
nl: h:i T

en: good for menus that display items as a list
nl: goed voor menu's die items als lijst weergeven

en: good for menus that support drop-downs
nl: goed voor menu's die uitklapmenu's ondersteunen

en: hidden
nl: verborgen

en: hide
nl: verbergen

en: how to ensure your archive listing continues to display all posts
nl: hoe u ervoor zorgt dat uw archieflijst alle berichten blijft weergeven

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
nl: in opties, menu's, widgets, voettekst en shortcode

en: learn more
nl: meer informatie

en: linked to:
nl: gekoppeld aan:

en: loading
nl: laden

en: local translator
nl: lokale vertaler

en: menu items
nl: menu-items

en: month(s)
nl: maand(en)

en: n/a
nl: n.v.t

en: needs retry
nl: heeft nieuwe poging nodig

en: nginx guide
nl: nginx-gids

en: none
nl: geen

en: not translated in current language
nl: niet vertaald in huidige taal

en: of
nl: van

en: only show translated items
nl: toon alleen vertaalde items

en: posts left
nl: berichten resterend

en: profile
nl: profiel

en: published
nl: gepubliceerd

en: published or updated
nl: gepubliceerd of bijgewerkt

en: restore
nl: herstellen

en: select parent
nl: selecteer ouder

en: show
nl: tonen

en: some strings might be not registered
nl: sommige strings zijn mogelijk niet geregistreerd

en: string not registered
nl: string niet geregistreerd

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
nl: dit wordt uw beheertaal en zal ook worden gebruikt voor het vertalen van opmerkingen.

en: to
nl: naar

en: translate
nl: vertalen

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
nl: vertaal de basis taxonomie slugs met WPML

en: translating post categories and custom taxonomies
nl: het vertalen van berichtcategorieën en aangepaste taxonomieën

en: untranslated
nl: onvertaald

en: updated
nl: bijgewerkt

en: use translation if available or fallback to default language
nl: gebruik vertaling indien beschikbaar of val terug op standaardtaal

en: week(s)
nl: week/weken
